Інь-Ян: MONATIK і ROXOLANA презентували спільну композицію

Віра, яку неможливо втратити

Один з найбільш впливових і комерційно успішних кінокомпозиторів сучасної попсцени, артист, який вплинув на історію попкультури Made in Ukraine, — MONATIK презентує спільний хіт «Інь-Ян» із приголомшливою, харизматичною та надзвичайно стильною артисткою нового покоління, хіти якої підкорюють ТВ-чарти, а також задають сучасні тренди, — ROXOLANA. Пісня настільки припала до душі продюсерам романтичної комедії «Сусідка», яка виходить у широкий прокат 29 грудня 2022 року, що вони зробили її головним саундтреком фільму. 

MONATIK і ROXOLANA

Композицію «Інь-Ян» та кліп на цю роботу було знято ще до повномасштабного вторгнення російських військ в Україну. Артистами було запущено промокампанію, що «йшла» червоною ниткою в усіх соціальних мережах, а реліз планувався на 25 лютого. Уже тоді декілька секунд пісні, що показали артисти, стали шалено обговорюваними і набрали близько мільйона прослуховувань у TikTok за кілька годин. Уперше ексклюзивно композицію «Інь-Ян» до прем’єри MONATIK & ROXOLANA виконали для наших військових під час благодійних виступів у військових частинах. Як зізнається сам MONATIK, основний посил пісні — про пошук віри в гармонію почуттів між двома людьми. 

«Прем’єру композиції "Інь-Ян" ми з ROXOLANA планували на 25 лютого. У кінотеатри виходив фільм "Сусідка", саундтреком якого продюсери одразу побачили саме цю пісню. Ми вже відзняли відеокліп, режисерами якого виступили Денис Стульников та Артем Григорян, запустили промокампанію і готувалися порадувати наших любих шанувальників такою піснею. Але всі плани та мрії були зруйновані страшною агресією Росії... Почалася повномасштабна війна! Через 10 місяців ми все ж таки наважилися на те, щоб випустити "Інь-Ян", а продюсери кінострічки виходять з прем’єрою в широкий прокат. Відповідальна та неймовірно важлива подія для всіх нас!» — розповідає MONATIK. 

Спочатку може здатися, що пісня мінорна. Але насправді «Інь-Ян» — це історія про віру в справжнє кохання, яке, навіть будучи дуже міцним, мало не вичерпалося через безліч душевних шрамів, які отримали люди на життєвому шляху. Але шрами загоюються, час усе стирає та звільняє місце для когось особливого... Саме тому, якщо вслухатися, пісня оптимістична, але просякнута тривогою та переживаннями. 

MONATIK і ROXOLANA

Цю віру не втратити. Адже якщо цього разу такий «потяг» не спрацює, не буде взаємним і не перетвориться на кохання — що ж тоді? Це як ходити по краю і боятися впасти від нерозуміння: цього разу це справді в кохання чи черговий раз у прірву? Це як останній шанс для щирих та справжніх почуттів. Останній крок у їхній бік. 

«Я щиро бажаю, щоб кожен Інь знайшов свій Ян і в любові набув гармонії. Знайшов щось хороше у темноті. Усі, хто вже знайшов, послухайте цю пісню, можливо, впізнаєте в ній свою історію. Усі, хто все ще в пошуку, не впадайте у відчай, усе обов’язково трапиться! Слухайте цю пісню. Можливо, вона допоможе вам створити свою історію. З любов’ю та ритмом». 

MONATIK і ROXOLANA

ROXOLANA своєю чергою зізнається, що через 10 місяців знайшла для себе в пісні нові сенси і дуже часто прослуховувала композицію, яка підіймала їй настрій. 

«Я вірю в те, що все стається тоді, коли має трапитися. Якщо ця пісня мала вийти зараз, через 10 місяців після початку повномасштабної війни, значить так треба. Я не можу сказати, що зараз змінилося моє сприйняття "Інь-Ян". Швидше, я тепер дивлюся на цю композицію через іншу призму». 

MONATIK і ROXOLANA

Співачка додає, що, коли почалося вторгнення, багато її друзів, знайомих і рідних сідали на потяги — хтось на евакуаційні, хтось на звичайні потяги за кордон. Вони розповідали, яким важким було прощання зі своїми сім’ями на пероні. Тоді вона зрозуміла, що слова з пісні «це був останній потяг» — то неначе саундтрек цього непростого моменту. А зараз акцент трохи змінився, оскільки змінилося наше життя, і фраза «це був останній потяг, та ми на нього встигли» — про наше теперішнє. Якщо тоді люди їхали у невідомість, не розуміючи, куди вони їдуть і що на них чекає, то зараз багато хто повернувся, возз’єдналося багато родин, а ті, хто ще не повернувся додому, однаково вже знають, що все обов’язково буде добре. 

«Інь не може існувати без Ян. Мені здається, саме ця віра, ця любов і є ключовим моментом у нашій пісні зараз, через 10 місяців після її запису. Я слухала цю пісню дуже часто. Я дуже її люблю. Пісня "Інь-Ян" для мене — про дуже велику надію і дуже велику любов, яка вірить, яка все витримає і яка ніколи не мине».

MONATIK і ROXOLANA


Реклама

Популярні матеріали

5 етапів відносин, через які проходять лише міцні пари


Рецепт тертого пирога з ягодами: крок за кроком


8 формул для образів зі спідницею максі


Читайте також
Популярні матеріали