ГО «Землячки» зібрала 12,6 млн гривень на пошиття зимової форми для захисниць

З турботою про тих, хто нас захищає

Громадська організація «Землячки» разом з партнерами — українськими компаніями та фондами зібрали 12 млн 600 тис. гривень на пошиття 2000 комплектів зимової тактичної форми для захисниць. Перші комплекти від 3MLCHK вже гріють захисниць на передовій. 

Жіноча війьскова форма

«Разом з українськими компаніями, фондами та небайдужими українцями нам вдалося зібрати кошти на пошиття 2000 комплектів крутої, якісної форми для жінок на фронті. Жіночі лекала, врахування фізіології для того, щоб жінкам на фронті було хоч трохи комфортніше і тепліше, бо 24/7 вони боронять цілісність нашої країни. Тканина ріп-стоп кольору мультикам, склад тканини за стандартами ЗСУ, тканина водонепроникна з пропитуванням від швидкого спалахування, шви проклеєні від продування вітром, фурнітура YKK — одна з найнадійніших у світі. Кожен комплект утеплений високоякісним флісом та утеплювачем Slimtex», — розповідає засновниця ГО «Землячки» Ксенія Драганюк.

Серед партнерів громадської організації — мережа «Аврора. Мультимаркет». У рамках спільної акції #даруйтепло було зібрано 6 000 000 грн. Амбасадоркою збору стала українська співачка Оля Полякова, а обличчям захисниць — Афіна.

Жіноча військова форма

Фонд Олексія Ставніцера — співавтор проєкту «Приміряй її берці», який систематично підтримує захисниць на передовій полегшеними бронеплитами 4+ рівня захисту, — задонатив 3 млн 420 тис. гривень.

Кіберспортивний клуб NAVI провів зірковий шоуматч в підтримку ГО «Землячки» та зібрав 1 014 000 грн на пошиття зимової форми. До гравців NAVI у шоуматчі приєднались Ігор Лаченков (блогер) та Коля Зирянов (комік), а також футболісти Олександр Зінченко (ФК «Арсенал») та Віталій Миколенко (ФК «Евертон»). 

Євгенія Емеральд — снайперка з позивним «Жанна д’Арк», зібрала 666 000 грн на теплу форму для посестер.

Євгенія Емеральд

Instagram: @emerald.evgeniya

Платформа для ефективної допомоги в Україні BE KIND разом з ком’юніті ІТ-лідерок WTECH задонатили 484 000 грн, провівши по всьому світу благодійні забіги на підтримку жінок на фронті. 

Також до збору долучилась Українська Платформа Women in Business з внеском у 289 936 грн.

Більш ніж пів мільйона гривень задонатили небайдужі українці через соціальні мережі громадської організації «Землячки».

Для отримання якісної безкоштовної військової жіночої форми захисниці можуть звертатися на сторінку в Instagram.


Реклама

Популярні матеріали

Елегантно і цікаво: офісний стиль на Тижнях моди


Колонка G: як миритися за допомогою сексу?


13 головних трендів сезону весна-літо 2023


Читайте також
Популярні матеріали