Спеціальна версія журналу
ELLE Україна

Фільм українського режисера Віллена Новака «Чому я живий» покажуть на Празькому кінофестивалі

Кінострічка заснована на реальних подіях

Драматичний фільм режисера Віллена Новака «Чому я живий», створений на Одеській кіностудії, покажуть на фестивалі Prague International Film Awards. Про це повідомляє пресслужба кіностудії. 

Фільм «Чому я живий» заснований на реальних подіях, які відбувалися під час Другої світової війни в Маріуполі. 

За сюжетом, сімнадцятирічні Фрося і Льончик мріють одружитися. Але Фрося українка, а Льончик єврей, тому батькові дівчини складно породичатися з такою сім’єю. Олексій Іванович — обрий чоловік, але православний. Як йому поступитися своїми переконаннями та пустити в сім’ю іновірця? Вагітність Фросі. Перший день війни. Льончик іде на фронт. Окупація, доноси, колабораціонізм, мародерство, фашистський терор, розстріли євреїв… Усе це доведеться пережити героям і залишитися справжніми людьми.

Головними акторами фільму стали Роланд Мішко, Анастасія Марків, Віктор Жданов, Ірина Мельник, Ольга Радчук, Олексій Горбунов та інші. 

Зауважимо, кінострічка «Чому я живий» вийшла у національний прокат 4 листопада 2021 року й перемогла одразу на двох міжнародних кінофестивалях — FUTURE OF FILM AWARDS та Europe Film Festival. Фільм також здобув Гран-прі 10-го ювілейного Міжнародного кінофестивалю «Кіно і ТИ».


Реклама

Популярные материалы

Закуска з печериць та білих грибів


Український фільм «Як там Катя?» здобув дві нагороди на...


Стало відомо, скільки заплатять Леді Газі за роль Гарлі Квінн...


Читайте також
Популярні матеріали