Джорджина Родрігес розповіла про те, як пережила смерть сина від Кріштіану Роналду

Відверті зізнання

Кохана Кріштіану Роналду Джорджина Родрігес відверто розповіла про найкращі й найскладніші моменти свого життя за останній рік. Так, в трейлері до другого сезону свого реаліті-шоу «Я — Джорджина» на Netflix зірка розповіла про те, як пережила смерть одного з їхніх з футболістом новонароджених близнюків.

«Понад 40 мільйонів людей стежать за мною, але ніхто не знає, що я насправді відчуваю. Цього року у мене був найкращий і найгірший момент у моєму житті одночасно. Життя складне, але воно продовжується. У мене є причини рухатись далі й бути сильною», — говорить вона у відео.

В ролику Джорджина також розповідає про те, що у складний момент її підтримував коханий, який допоміг їй повернутися до життя, а зараз вона сфокусована на своїй родині та дітях.

Нагадаємо, у квітні минулого року Кріштіану Роналду поділився новиною про смерть близнюка їхньої доньки.

«З глибоким сумом повідомляємо, що наш малюк помер. Це найбільший біль, який можуть зазнати батьки. Тільки народження нашої дівчинки дає нам сили прожити цей момент з надією та щастям», — написав футболіст.

Наразі закохані виховують двох спільних доньок: 10-місячну Беллу Есмеральду та 5-річну Алану. Також у Роналду є троє дітей від сурогатної матері: 5-річні близнюки Матео та Єва, а також 12-річний Кріштіану Роналду-молодший.


Реклама

Популярні матеріали

Експерти з’ясували, яким буде титул королеви Камілли після смерті...


FROLOV запускає колаборацію з першим в Україні ЛҐБТІК+...


Колишній чоловік Брітні Спірс хоче подати на неї до суду


Читайте також
Популярні матеріали