Дженніфер Лопес уперше зізналася, як відновила стосунки з Беном Аффлеком через 19 років після розриву

Справжнє кохання

 

У 2021-му, майже через 19 років після розриву, Дженніфер Лопес і Бен Аффлек вирішили дати другий шанс своїм стосункам та почали знову зустрічатися. У своєму нещодавньому інтерв’ю для Vogue Дженніфер розповіла, що перший крок до відновлення стосунків зробив Бен Аффлек. За словами артистки, їхні взаємини почалися несподівано.

Коли Лопес оголосила про заручини з бейсболістом Алексом Родрігесом, Аффлек написав співачці електронного листа з привітаннями. Відтоді пара почала листуватися, а згодом бачитися. Їхні зустрічі відбувалися вдома, адже вони уникали публічності.

«Ми намагалися не зустрічатися на публіці», — розповіла Лопес.

Дженніфер розказала, що завжди знала, що у них з Аффлеком було справжнє кохання. Відновивши спілкування з екскоханим, співачка зрозуміла, що досі кохає актора.

«Я ніколи не приховувала того факту, що завжди відчувала, що між нами було справжнє кохання. Люди з мого оточення знають, що він був дуже особливою людиною в моєму житті. Коли ми відновили зв’язок, ці почуття для мене все ще були реальними», — поділилася зірка.

Нагадаємо, що Дженніфер Лопес та Бен Аффлек познайомилися у 2002 році. Вони разом зіграли у фільмі «Джилі» та згодом зовсім не приховували того, що зустрічаються. Зірки планували побратися у вересні 2003 року, проте за кілька днів до призначеної дати оголосили, що весілля не буде.


Реклама

Популярні матеріали

Елегантно і цікаво: офісний стиль на Тижнях моди


Колонка G: як миритися за допомогою сексу?


13 головних трендів сезону весна-літо 2023


Читайте також
Популярні матеріали