Дженніфер Лопес та Бен Аффлек підтвердили статус найромантичнішої пари на церемонії ELLE Women in Hollywood Awards

Пристрасні поцілунки та закохані погляди

Дженніфер Лопес та Бен Аффлек потішили прихильників черговим спільним виходом — актор та співачка разом відвідали церемонію ELLE Women in Hollywood Awards, що днями відбулася у Лос-Анджелесі. Для виходу Джей Ло обрала ефектну сукню Grace Ling, яка складається з металевої нагрудної частини й обтислої максіспідниці.

Коханий зірки, який підтримував її під час важливої події, обрав класику, з`явившись на червоному хіднику в чорному оксамитовому костюмі з краваткою. Зіркове подружжя вже традиційно не приховувало почуттів — закохані пристрасно цілувалися перед камерами й, здається, не помічали нікого навколо.

На заході було нагороджено 9 жінок, які вносять творчі та культурні зміни в індустрію. Серед лауреатів премії ELLE Women in Hollywood 2023 року була і Дженніфер Лопес. В інтерв`ю зірка поділилася своїми думками про силу жінок.

«Справжня магія бути жінкою полягає в тому, щоб мати можливість робити багато різних речей, і робити їх ефектно, тихо, з опущеною головою, день за днем, не скаржачись і, найчастіше, не отримуючи належної оцінки та визнання. Те, за що жінок зазвичай критикують і не допускають до влади, наприклад, вміння змінювати свої думки, бути емоційними, мінливими, утримувати увагу в кількох різних місцях одночасно, насправді є нашою суперсилою і сутністю того, ким ми є. Це те, що насправді означає бути жінкою. Дякую вам за цю честь, дякую за те, що побачили мене, дякую за те, що визнали мене однією зі своїх. Я люблю вас, бачу вас і ціную кожен ваш внесок не лише в цю індустрію, а й у весь світ», — сказала Лопес.


Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали