Дженніфер Лопес і Бен Аффлек узяли будинок в іпотеку

Сімейне гніздо пари

Протягом довгих місяців після весілля, що відбулося у серпні минулого року, Дженніфер Лопес і Бен Аффлек шукали ідеальний будинок для своєї сімʼї. Врешті пара зупинила свій вибір на маєтку у Беверлі-Гіллз вартістю 61 мільйон доларів. Як повідомляє видання The U.S. Sun, для його покупки Дженніфер і Бен узяли іпотеку на 20 мільйонів доларів.

Дженніфер Лопес

Згідно з контрактом, підписаним 31 серпня, позика від банку JPMorgan Chase Bank розрахована на 30 років. Протягом перших 6 років відсоткова ставка становитиме 5,5%, потім вона зросте.

Експерт з нерухомості видання The U.S. Sun Тоні Маріотті зазначає, що іпотека — це розумне рішення для покупки маєтку з 12 спальнями та 24 ванними кімнатами, а також власним критим спортивним комплексом і паркінгом на 92 автомобілі. Хоча це може здатися дивним, що Джей Ло та Бен обтяжують себе боргами, враховуючи їхній сукупний капітал у 300 мільйонів доларів, цьому є пояснення.

«Це поширена практика серед заможних людей заради отримання податкової вигоди. Безсумнівно, у них є фінансові консультанти, які розглядають увесь їхній портфель активів і починають розраховувати найкращий шлях для будь-якого кроку. Або, можливо, вони приймають рішення незалежно».


Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали