Джаред Лето підкорив Empire State Building і заспівав там

Здійснив свою мрію

Американський актор і співак Джаред Лето, відомий своєю любовʼю до скелелазіння, став першою людиною, яка легально піднялася на Empire State Building. Висота будівлі складає 381 метр (102 поверхи), а з урахуванням антени — 443 метри. Про це 51-річний чоловік повідомив у своїх соціальних мережах. За його словами, у такий спосіб він анонсував світовий тур свого гурту Thirty Seconds to Mars, який розпочнеться у 2024 році.

«З дитинства я захоплювався Empire State Building, "пам’яткою номер один у світі". Не впевнений, чи Книга рекордів Гіннеса, чи Кінг-Конг, але щось у цій культовій споруді завжди захоплювало мою уяву. Побудована лише за 13 місяців в одному з найвеличніших міст світу, Empire State Building завжди була для мене потужним символом усіх можливостей у житті. Як багато хто з вас також знають, я люблю скелелазіння. Це одна з небагатьох речей, які я знайшов, які відвертають мене від певних життєвих труднощів і допомагають знайти трохи свободи та спокою», — поділився Джаред Лето.

У stories в Instagram Джаред показав свій шлях до вершини, а також розповів, що під час підйому він не міг користуватися рацією, тож для комунікації з іншими членами команди йому доводилося кричати. Артист також зізнався, що підкорити Empire State Building було значно важче, ніж він думав.


Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали