Даміано Давід розкриває секрети італійського dolce vita в кампейні Maserati

Поєднання традицій та вишуканості

Фронтмен гурту Måneskin Даміано Давід взяв участь у рекламному кампейні It turns you on від Maserati, присвяченому новій ері компанії — презентації повністю електричних моделей автомобілів, які поєднують традиції бренду з інноваційними технологіями. Про це повідомляє пресслужба Maserati.

Відео створене з нотками dolce vita — сповнене вишуканості та водночас легкості, воно віддає шану італійському стилю життя. У кампейні Даміано Давід їде на автомобілі Maserati GranTurismo Folgore — магнетизм виконавця запалює його оточення та привертає погляди людей. Співак розповідає про привабливість італійців. 

«Це про енергію, яку ми передаємо. Я маю на увазі ось що. Ви коли-небудь помічали, коли заходите в якесь місце,... як вони дивляться на нас? Всі в нас закохуються. Усі хочуть бути такими, як ми. Можливо, це через те, який вигляд ми маємо. Те, як ми рухаємось… Або, мабуть, це про те, як ми живемо…Ми несемо позитив навколо себе», — розповідає Даміано в кампейні. 

Зауважимо, співак став відомим разом з гуртом Måneskin після перемоги на Євробаченні у 2021 році. Декілька разів колектив для своїх виступів обирав костюми від українського бренду FROLOV. 


Реклама

Популярні матеріали

Знайомтеся, Олександр «Терен» — український ветеран та новий...


«Я часто питала, за що мені ця втрата. А потім зрозуміла: війна не...


Найстильніші сумки для літньої пори в новій колекції HARVEST...


Читайте також
Стиль життя / Блог стиль життя

Бердвотчинг: що це таке і де його шукати

Популярні матеріали