Чому принцеса Анна пропустила різдвяну службу з королівською родиною в Сандрінгемі

Поважна причина

Цього року 72-річна донька покійної королеви Єлизавети II — принцеса Анна несподівано для багатьох була відсутня на традиційній різдвяній церковній службі в Сандрінгемі з королівською родиною в неділю.

Як повідомляє Hello!, принцеса Анна не взяла участь у службі через погане самопочуття. Виявилося, що у принцеси застуда.

Хоча принцеси Анни не було, кілька членів королівської родини все ж зібралися в Сандрінгемі на перше Різдво без королеви Єлизавети II, яка померла у віці 96 років у вересні. Діти Анни Зара Тіндолл і Пітер Філліпс здійснили ранкову прогулянку зі своїми сім’ями до церкви Св. Марії Магдалини поблизу Сандрінгему.

41-річну Зару супроводжували її чоловік Майк Тіндолл і чотирирічна донька Лена Елізабет. 45-річний Пітер вийшов у світ зі своїми доньками — 11-річною Саванною і 10-річною Айлою, яких він виховує разом з колишньою дружиною Отем.

Зара та Майк Тіндолл з донькою Леною Елізабет

Попри те що принцесі Анні довелося пропустити традиційну прогулянку королівської родини перед різдвяною службою, вона закінчить рік із надзвичайним досягненням. Принцеса виконала найбільше королівських обов’язків з-поміж усіх членів королівської сім’ї у 2022 році згідно з підрахунком Reboot SEO Company.

Пітер Філліпс зі своїми доньками — 11-річною Саванною і 10-річною Айлою

 

Реклама

Популярні матеріали

Разом сильніші: співзасновниці української жіночої спільноти...


Базовий гардероб 2023: одна сорочка — 5 образів


Наймодніші водолазки сезону весна-літо 2023


Читайте також
Популярні матеріали