Beauty-тренд 2024 року: нарощування вій в стилі Old money 

Як створити погляд «на мільйон»: поради від лашмейкерки

Стриманість, витончена елегантність, мінімалізм та висока якість замість логоманії та яскравих кольорів: минулого року TikTok та Instagram захопив новий тренд — Old money aesthetic. «Естетика старих грошей» властива багатіям, які успадкували свій стан від батьків (в ідеалі — щонайменше сьоме покоління).

Якщо раніше всім нам найчастіше хотілося виділитися за допомогою яскравих кольорів та відтінків, незвичайних принтів, помітних лого та акцентних деталей, то сьогодні на піку актуальності абсолютно полярний тренд — «тиха розкіш».

Звичайно ж, тренд Old money не обійшов стороною індустрію краси. Наприклад, топові лашмейкери все частіше роблять нарощування вій у стилі «тихої розкоші».

Про те, як створити погляд «на мільйон», ексклюзивно для ELLE.UA розповіла майстерка з нарощування вій, переможниця та суддя міжнародних конкурсів, засновниця власної запатентованої техніки з нарощування вій, бізнес-партнерка в SoulU NY beauty company Катерина Лопатньова 

Стиль Old money зазвичай підкреслює більш «тонку» та класичну естетику. Тому цілком логічно, що коли справа доходить до нарощування вій, це може призвести до більш природного вигляду з акцентом на підкреслення рис без надто драматичного ефекту.

В результаті прихильники цього тренду отримають довші вії, які зберігають відчуття елегантності та витонченості — на відміну надто густим чи важким нарощеним віям. Цей стиль часто надає перевагу якості та непідвладній часу елегантності над трендами чи яскравістю.

У стилі Old money ключовими є тонкість і вишуканість. Що стосується нарощування вій, це означає вибір стилю, який підкреслює природний погляд, не виглядаючи надто очевидними. Цей стиль доповнює ваш погляд, створюючи позачасову та елегантну естетику образу.

Крім того, матеріали, які використовуються для нарощування, як правило, високої якості, що забезпечує довговічність і природне відчуття. Догляд також важливий, регулярно підправляючи вії, щоб вони виглядали свіжими та доглянутими.

Загалом, стиль Old money включає вишуканий і класичний підхід до краси, включаючи нарощування вій, що випромінює витонченість і грацію.

Новий тренд базується на стриманій елегантності та позачасовій красі.

Коли мова заходить про нарощування вій Old money, це означає кілька ключових правил:

Довжина та вигин

Стиль Old money зазвичай віддає перевагу нарощенню вій, яке збільшує природну довжину вій, не виглядаючи надто довгими чи ефектними. 

Об’єм

Стиль Old money має тенденцію схилятися до більш природного вигляду, а не до густих, важких вій. Мета полягає в тому, щоб покращити очі, зберігаючи відчуття витонченості. 

Матеріали

Якість має першочергове значення в стилі Old money. Нарощені вії, виготовлені з високоякісних матеріалів, є кращими завдяки їх довговічності та природному вигляду. Ці матеріали також мають тенденцію бути м’якшими та легшими, імітуючи текстуру натуральних вій.

Техніка нанесення

Нарощування нарощених вій є точним і ретельним. Вії наносяться індивідуально, щоб отримати бездоганний природний вигляд. Загальний ефект витончений, підкреслює очі, не перевантажуючи решту обличчя.

Звертаючи увагу на ці деталі, жінки можуть досягти бажаного результату, які втілюють класичний і витончений стиль. 


Реклама

Популярні матеріали

10 комфортних образів від скандинавських модниць, які варто...


Оголошено всіх номінантів «Еммі-2024»


Нагадування про домівку в кожній деталі: Любов Бессараб про...


Читайте також
Популярні матеріали