Спеціальна версія журналу
ELLE Україна

Якою водою потрібно вмиватися, щоб не шкодити шкірі

Вибираємо правильний температурний режим

Дерматологи запевняють, що краса та бездоганний зовнішній вигляд шкіри починаються з першого етапу догляду — якісного очищення. При цьому навіть у такому, здавалося б, нескладному моменті виникають десятки питань. Наприклад, якої температури має бути вода, котрою ви змиваєте продукти макіяжу та забруднення з поверхні шкіри? Багато хто вважає, що тепла вода під час вмивання допомагає краще розчинити залишки себуму, рештки makeup-продуктів, накопичений пил і бруд.

Однак це не зовсім так. Насправді, якщо ви правильно підібрали якісний продукт для вмивання — чи то пінка, чи гель, чи гідрофільна олія, він здатний чудово впоратися з очищенням в умовах будь-якого температурного режиму.

При цьому тепла або гаряча вода може розширювати пори, посилювати кровотік, таким чином впливаючи на судини, а також виснажувати гідроліпідну мантію і пересушувати шкіру. Ось чому найправильніше рішення — умиватися прохолодною чи навіть холодною водою. У такому разі як бонус ви отримаєте тонізацію і допоможете шкірі пробудитися.


Реклама

Популярные материалы

Закуска з печериць та білих грибів


Український фільм «Як там Катя?» здобув дві нагороди на...


Стало відомо, скільки заплатять Леді Газі за роль Гарлі Квінн...


Читайте також
Популярні матеріали