Спеціальна версія журналу
ELLE Україна

Як правильно змивати водостійку туш, щоб не пошкодити шкіру

«Найупертіший» makeup-засіб

Літо з його спекою, через яку нерідко «тече» макіяж, — головний сезон використання водостійких makeup-засобів. Продукт, який у теплий сезон можна знайти в косметичці кожної дівчини, — водостійка туш. Вона дійсно рятує у випадках, коли спека поєднується з вологою, у вас дуже жирна шкіра або вам просто потрібно сплакнути.

При цьому на питання про те, як правильно змивати водостійку туш, щоб не пошкодити шкіру, відповідь знає не кожна. Більшість просто сильно тре делікатну шкіру навколо очей, через що на ній утворюються заломи, а згодом і зморшки.

Змивати водостійку туш слід гідрофільною олією: вона бездоганно розчиняє найупертіші водостійкі засоби макіяжу і шкірний себум, при цьому не пошкоджуючи захисний бар’єр — завдяки особливому емульгатору, який зв’язує молекули води та олії в одній формулі.

Гідрофільну олію найкраще використовувати, наносячи на сухе (або вологе — залежно від вказівок виробника) обличчя руками делікатними масажними рухами. У разі сухого методу слід додати до гідрофільної олії трохи теплої води, після чого вона трансформується в ніжне молочко. Далі помасажуйте шкіру кілька хвилин і змийте засіб теплою водою.

Після вмивання гідрофільною олією ви не відчуватимете стягнутості, сухості та дискомфорту — вона залишає шкіру м’якою та свіжою, навіть після застосування водостійкої туші.


Реклама

Популярные материалы

Закуска з печериць та білих грибів


Український фільм «Як там Катя?» здобув дві нагороди на...


Стало відомо, скільки заплатять Леді Газі за роль Гарлі Квінн...


Читайте також
Популярні матеріали