Спеціальна версія журналу
ELLE Україна

Як підсилити дію SPF-крему: простий лайфхак

Щоб не допустити пігментації та фотостаріння

Якщо ви прагнете забезпечити максимальний захист шкіри в сезон найбільшої сонячної активності, лише кремом із SPF не обійтися. Навіть найкращий сонцезахисний крем нездатний блокувати ультрафіолетові промені на 100%. Ось чому, якщо ви хочете зустріти осінній сезон без прикрих неприємностей у вигляді пігментації, нових зморщок, розширених пор та інших ознак фотостаріння, вашій системі догляду потрібен ще один продукт.

Річ у тім, що при надмірній інсоляції вітамін С в організмі витрачається настільки активно, що його запаси в шкірі можуть впасти навіть на 80 відсотків. Тому влітку варто ввести в щоденний beauty-раціон сироватку або бустер із цим компонентом.

У чистій, стабілізованій формі він не тільки не викликає алергії, але й посилює захисні механізми шкіри, приймаючи на себе руйнівний удар сонячних променів та запобігаючи мутаціям ДНК, нормалізуючи синтез меланіну та стимулюючи фібробласти виробляти колаген. З настанням перших теплих днів потреба у вітаміні С зростає у рази.

Щоб підсилити дію SPF-крему, достатньо в літній сезон застосовувати простий лайфхак: після очищення шкіри вранці спочатку наносимо сироватку з вітаміном С, а поверх неї — ваш улюблений сонцезахисний крем.

Наприклад, сироватка для відновлення шкіри обличчя Vitamin C Reversal Serum від Circadia кидає виклик старінню і працює як щит для захисту від агресії навколишнього середовища: у її складі міститься активна стабільна форма вітаміну С для покращення стану шкіри та нейтралізації вільних радикалів, а гіалуронова кислота та вітамін В5 розгладжують та зволожують шкіру.


Реклама

Популярные материалы

Закуска з печериць та білих грибів


Український фільм «Як там Катя?» здобув дві нагороди на...


Стало відомо, скільки заплатять Леді Газі за роль Гарлі Квінн...


Читайте також
Популярні матеріали