Суперзасіб, який допоможе позбутися прищиків та акне

Для ідеальної шкіри без вад

Восени, незабаром після завершення сезону інсоляції, на появу подразнень та прищиків скаржаться навіть власниці бездоганної шкіри. А дівчата, які страждають від акне, відзначають особливо інтенсивні спалахи саме в осінній сезон. Британці з Medik8 створили воістину геніальне рішення, яке допоможе позбавитися прищиків та акне, а також «погасити» спалахи акне.

Відлущувальний ВНА-тонік з 2%-ю інкапсульованою саліциловою кислотою Press & Clear робить шкіру помітно чистішою, бореться з вадами і водночас відрізняється максимальним комфортом під час використання, зовсім не подразнюючи навіть найчутливішу шкіру.

Профілактика висипань, активна дія, післядогляд — цей тонік поєднує все в одному і підходить для щоденного використання. Його делікатна формула не пошкоджує природний захисний барʼєр, але ефективно протидіє висипанням та їхнім наслідкам, а ще глибоко живить та зволожує шкіру.

Його легка, ніжна формула на водній основі передбачає відсутність липкості або жирності під час застосування. Це, без перебільшення, справжня інновація у застосуванні ВНА-кислот у догляді за шкірою: Press & Clear поєднує потужність і ніжну дію. Інкапсульована саліцилова кислота повільно та рівномірно надходить у шкіру, а унікальний нейтральний рН 5,5 запобігає побічним ефектам. Легка та приємна у застосуванні формула не сушить, не липне, не пече і забезпечує максимальні результати та комфорт шкіри.


Реклама

Популярные материалы

Оголошено рейтинг найпопулярніших знаменитостей 2022 року


Теплі костюми на кожен день — must have цієї зими


5 багатошарових образів, які допоможуть пережити всі примхи...


Читайте також
Популярні матеріали