Дві домашні маски для обличчя з оливковою олією

Для зволоження та пом`якшення

Лікувальні властивості оливкової олії визнавав ще давньогрецький лікар, батько медицини Гіппократ. Цією олією натиралися атлети Середземномор`я, мило та крем на його основі використовувала велика єгипетська цариця Клеопатра, а італійська кінозірка Софі Лорен неодноразово зізнавалася, що регулярно застосовує його у своїй beauty-рутині. Щоб допомогти сухій шкірі позбавитися від стягнутості, лущень та болісних відчуттів, приготуйте одну з двох домашніх масок для обличчя з оливковою олією у ролі основного інгредієнту.

Дві маски для обличчя з оливковою олією

Готуємо маску з оливковою олією та фруктами

1. Візьміть 1 ст. ложку оливкової олії, 1 ст. ложку свіжої кашки з овочів або фруктів (можна використовувати огірок, моркву, картоплю, капусту, кабачки, редис, солодкий болгарський перець, банан, диню, хурму, абрикос, брусницю та чорну смородину). Все змішайте та нанесіть на обличчя на 20 хвилин.

Готуємо маску з оливковою олією та сиром

2. Щоб добре пом`якшити суху шкіру обличчя, розітріть 1 ст. ложку жирного сиру з 2 ст. ложками оливкової олії та нанесіть отриману масу на обличчя. Через 20 хвилин змийте теплою водою та нанесіть улюблений догляд.


Реклама

Популярні матеріали

Дуже смачна качка з весняними овочами


Швидка зарядка від болю в спині


Найкорисніші жири для жіночого здоров’я


Читайте також
Популярні матеріали