Чим змити водостійку туш: безпрограшні варіанти

Спеціальними засобами та без них

«Чим змити водостійку туш?» — це питання найчастіше постає у дівчат. Справді, до формули водостійких тушей найчастіше додають особливі компоненти для того, щоб туш не стікала від поту, не обсипалася, не боялася вологи та дощу і з нею можна було сміливо заплакати — без побоювань, що макіяж змиється.

Instagram: @irinashayk

Чим змивати водостійку туш

Щоб легко змити водостійку туш, поставте на поличку у ванній спеціальний засіб. Безпрограшний варіант — міцелярний засіб для видалення водостійкого макіяжу Eyes&Lips Micellar Cleanse від Medik8. Інноваційна формула з використанням трифазної міцелярної технології дає змогу швидко та ефективно очистити вії. Перша фаза включає силу традиційної міцелярної води (яка складається з двох фаз — води й олії), успішно працює в поєднанні з другою фазою, олійним очищувальним засобом. Потрусіть засіб, щоб активувати кожну з трьох фаз для ефективного зняття водостійкого макіяжу.

Потужні гідратори вітамін B5 та гіалуронова кислота зволожують і живлять вії, що створює оптимальні умови для їхнього росту. Зволоження також допомагає зменшити зморшки навколо очей та сприяє вирівнюванню шкіри обличчя. Екстракт ромашки і волошка діють як протизапальні засоби, що заспокоюють повіки і губи.

Якщо продукту для зняття водостійкого макіяжу немає, скористайтеся таким лайфхаком. Візьміть кокосове масло, оливкову або арганову олію і злегка зігрійте в руках, щоб продукт досяг температури тіла.

Після цього візьміть два ватні спонжі, нанесіть на них продукт і прикладіть до повік. Витримайте хвилину–півтори і акуратними рухами видаліть розчинену туш із вій. Після цього очистіть шкіру обличчя клінсером.


Реклама

Популярні матеріали

5 головних трендів спідньої білизни 2024


Нові колекції від українських брендів, на які необхідно звернути...


8 відомих жінок-художниць із незвичайними долями


Читайте також
Популярні матеріали