Вперше в історії: флакон легендарного аромату Chanel №5 змінив форму  

Колекційна пляшка для справжніх парфумерних гурманів

Напевно в кожного з нас є пригода, пов`язана з ароматом Chanel N°5, якою ми можемо поділитися. Культовий аромат так закарбувався в наших спогадах, що сама його присутність здатна викликати в пам`яті посмішку, подорож, кохану людину або емоцію.

Легендарний аромат N°5 L’Eau вперше в історії змінює форму та стає еліпсом. Потужна ольфакторна есенція вдягнула другу скляну оболонку, яка втілює таємну алхімію між силою і крихкістю, необхідну для того, щоб вловити час, що минає, і побачити його циркуляцію, перш ніж він зникне.

Округла та ефірна за формою і структурою, ця колекційна пляшка є обіцянкою життя. Маленька, овальна і прозора, вона нагадує камінчик. Або промінь світла, вловлений у дивовижній простоті. Ця пляшка покликана закріпити відчуття природної життєвої сили. Сила подиху життя, вбраного в скло, переносить нас у новий, піднесений, вищий вимір, переповнений захопленою енергією. Флакон, як і його аромат, передає невідкладність життя.

В Chanel кажуть, що це краплина життя, яка оселилася в ефемерній новій вітрині.  Лише на мить, поки триває ця лімітована серія. Її варто схопити терміново, поки не змінився вітер, поки вона не розвіялася і не зникла.


Реклама

Популярні матеріали

Книжкові новинки червня, на які варто звернути увагу


Гід найгарнішими весільними сукнями 2024 року


«ТопШефи х WINETIME. Готуємо разом»: Іван Булавін ділиться...


Читайте також
Популярні матеріали