Новий старт у житті завдяки візуальному перевтіленню: соціальний проєкт від FŌRMA beauty space

Ініціатива для людей з активною соціальною позицією

Українська мережа салонів краси FŌRMA beauty space запустила проєкт для підтримки волонтерів, дружин, мам, дітей військових та людей з активною соціальною позицією.

Його завдання — візуально перевтілити героїв та героїнь. Проте проєкт не тільки змінює зовнішній вигляд учасників, а й створює нові позитивні емоції, надихає на подальші досягнення та наголошує на важливості поваги одне до одного. 

Першою героїнею проєкту стала 27-річна Катерина Єфімінкова. Її наречений Богдан — захисник Азовсталі, який зараз перебуває в полоні. 

До повномасштабного вторгнення Катерина жила разом з Богданом у Маріуполі. Каже, що була тоді щасливою людиною, хоч і не усвідомлювала цього. Життя героїні сильно змінилося після 24 лютого. 

Вона разом з родичами покинула домівку, а Богдан залишився, щоб захищати Маріуполь. «Звʼязку в нас з ним майже не було: дуже рідко він зʼявлявся в телеграмі, писав, що живий, прощався зі мною, казав, що “дуже кохає мене і завжди кохав”, просив сфотографувати їжу, бо їм не було що їсти, хотів просто подивитися на неї хоча б на фото», — розповідає Катерина. Героїні здавалося, що це найгірший період у її житті, але з 20 травня 2022 року її наречений потрапив у полон. Тепер вона виходить на акції підтримки військовополонених з лозунгом «Моє життя в пеклі полону». 

«Життя мого Богдана, життя його побратимів у пеклі полону. Тільки там не алегоричне пекло, там справжнє пекло. Щоденні побиття, голод, відсутність звʼязку з рідним, відсутність медичної допомоги — це 1% від того, що там з ними насправді відбувається. Мій коханий і його побратими переживають найжахливіші тортури»,  — зізнається Катерина.

За словами героїні, полон — це повільна, страшна смерть. Життя Катерини без її нареченого ніби зупинилося. Уже майже два роки вона чекає на обмін, думає про «завтра» — бо, може, саме завтра це нарешті станеться. 

«Я живу лише однією мрією — щоб мій коханий повернувся з того пекла. Я мрію, що зможу його знову обійняти, мрію, щоб він зміг нарешті за 2 роки нормально поїсти, мрію, щоб його перестали бити й катувати, мрію просто знати, що він нарешті у безпеці, що його життя знову йому належить, мрію засинати й прокидатися поряд з ним, мрію про той самий дзвінок від нього.…Тільки ці мрії мотивують “жити” далі», — розповідає Катерина. 

Героїня бачила, в якому фізичному та психологічному стані повертаються українські полонені. Тож вона вирішила, що намагатиметься максимально підтримати своє ментальне здоров’я, щоб допомогти коханому, коли він повернеться додому. 

Катерина взяла участь в проєкті від FŌRMA, щоб нагадати нареченим, дівчатам, мамам, сестрам, що не варто забувати про себе. «Треба піклуватися про себе, щоб потім мати змогу піклуватися про них. Наші рідні точно не хотіли б, щоб ми тут, маючи повну волю дій, тільки страждали, закривалися від можливостей допомогти собі, підтримати свій стан. Через свою історію я хочу показати щоденний біль усіх сімей військових. Хочу нагадати суспільству, що переживає наша країна, що переживають наші люди», —  каже героїня. 

У межах перевтілення Катерині прибрали довжину волосся, щоб підкреслити його натуральну структуру та додати героїні легкості. У дівчини натуральне русяве волосся, тому стилісти розставили світлі акценти за допомогою натурального освітлення  в техніці Airtouch та Highlights. Це підкреслило шари в стрижці героїні та надало їй обʼємності. Для фарбування і догляду використовували продукти Redken. Така зміна гарно підійшла до світлих очей героїні. 

Для знімань команда обрала легкий макіяж, щоб підкреслити натуральну красу Катерини. Її очі прикрасили шимерними тінями, додали блиск та маленьку стрілку. Натхненням для команди став образ співачки Адель.

Проєкт від FŌRMA — не тільки про інший зовнішній вигляд учасників. Це про новий старт, сповнений позитиву та надії. Щоб приєднатися до нього, потрібно заповнити анкету.

Перевтілення: FŌRMA beauty space

Фото: Дмитро Мегера, Workflow.bureau

Стиль: Діана Онацька, Gaptuvalnya

FŌRMA beauty space — українська мережа салонів краси, створена майстрами як місце творчості та турботи про клієнта з трьома локаціями в Києві — Антоновича 46, Саперне поле 3 та Джона Маккейна 1А.

Реклама

Популярні матеріали

Національна спадщина: 5 забутих страв української кухні


Куркума для схуднення, омолодження та виведення токсинів: як та...


Про що говорять чоловіки: 10 секретів, які варто знати кожній...


Читайте також
Популярні матеріали