SAVE THE DATE: СТАЛА ИЗВЕСТНА ДАТА ПРОВЕДЕНИЯ -...

ФРОНТОН, ПАССАЖ, ЭДИКУЛА – КАК БЫСТРО И ПРОСТО...

ШОТЛАНДСКАЯ КЛЕТКА: ГОРЯЧИЙ ТРЕНД ОСЕНИ 2018...

УКРАЇНЦІ ПРО УКРАЇНУ: ЮЛІЯ СІНЬКЕВИЧ

НЕОЖИДАННО: В СЕТЬ ПОПАЛ СТАРЫЙ ПОСТ МЕГАН МАРКЛ...

Eucerin презентував сонцезахисні засоби для обличчя і тіла

Перед презентацією для редакторів та блогерів організували урок йоги від відкритим небом

Рейтинг статьи / 0
0 5 0

Ультрафіолетове світло є основною причиною пошкодження шкіри, викликаного сонцем. Іншою загрозою є високоенергетичне видиме світло (HEV light), яке може провокувати утворення вільних радикалів, що ушкоджують шкіру на клітинному рівні.

Сонцезахисні засоби Eucerin виходять за межі захисту від ультрафіолету, адже в їхній склад входить Advanced Spectral Technology (Адвансд спектрал текнолоджі), який поєднує в собі високоефективну фотостабільну систему фільтрів від ультрафіолетових UVA/ UVB-променів для дуже високого захисту від ультрафіолету та Лікохалкон А для нейтралізації вільних радикалів, викликаних ультрафіолетовим та високоенергетичним видимим світлом. А гліциретинова кислота захищає ДНК шкіри на клітинному рівні та підтримує власний механізм відновлення ДНК.

Сонцезахисні засоби Eucerin для обличчя – це індивідуальні рішення для різних потреб шкіри:

  • Жирна, схильна до акне шкіра - Eucerin Oil control (Сонцезахисний гель-крем для жирної та схильної до акне шкіри обличчя з SPF30, 50 мл). Технологія контролю шкіряного себуму з L-Карнітином та абсорбуючими мікрокристалами миттєво надає шкірі матовості та надовго усуває блиск, забезпечуючи контроль блиску до 8 годин.
  • Активна боротьба з віковими змінами - Eucerin Photoaging control (Сонцезахисний антивіковий флюїд з SPF 50, 50 мл). Завдяки вмісту високо- та низькомолекулярної Гіалуронової кислоти флюїд чинить спрямовану антивікову дію – зменшує зморшки, які вже є, та запобігає появі нових.
  • Чутлива, нормальна та комбінована шкіра – Eucerin Sun Fluid (Сонцезахисний матуючий флюїд для нормальної та комбінованої шкіри обличчя з SPF50, 50 мл). Матує шкіру, забезпечує контроль блиску до 8 годин. Підходить навіть для чутливої шкіри.

Сонцезахисні засоби Eucerin для тіла – це легкі водостійкі прозорі спреї, які легко наносяться, миттєво поглинаються та не залишають білих слідів. Для найкращого ефекту рекомендовано наносити на шкіру за 40 хвилин до запланованого виходу на сонце. Використовуйте SPF30 для безпечної засмаги та SPF50 для ультимативного захисту.

Сонцезахисні засоби Eucerin для дітей спеціально створені для захисту чутливої шкіри дітей від сонця. Вони додатково оснащені технологією «Anti-stains after wash», яка допомагає батькам легше очищати одяг дітей від забруднень сонцезахисними засобами. Всі засоби серії мають фактор УФ-захисту SPF50+, оскільки шкіра дітей особливо вразлива до шкоди, яку може спричинити сонячне випромінювання. Сонцезахисні засоби Eucerin для дітей екстраводостійкі та підходять також для атопічної шкіри. Лінійка скаладається із:

  • Спрею, який можна використовувати для дітей від 1 року (Сонцезахисний спрей для дітей від 1 року з SPF50, 200 мл). Він легко наноситься та має екстраводостійку текстуру для кращого захисту малюка.
  • Лосьйону, який можна використовувати для дітей навіть від 3х місяців (“Захист для чутливої шкіри” Сонцезахисний лосьйон для дітей з фактором УФ захисту SPF 50+, 150 мл). Екстралегка текстура миттєво поглинається шкірою малюка

Названы самые уязвимые для солнца части тела

Редакция советует: 9 солнцезащитных средств, которые действительно работают

Шотландская клетка: горячий тренд осени 2018, который хочется примерить накануне 1 сентября

Загрузка...