В Україні запрацював безкоштовний онлайн-сервіс для оцінки стану здоров’я

Ідеальне рішення для чекапу в домашніх умовах

Пам’ятаєте чудову комедію «Кохання від усіх хвороб» з Дані Буном у головній ролі? У картині іпохондрик Роман Фобер постійно вишукує у себе симптоми усіляких хвороб.

Звісно, у фільмі ми бачимо дуже комічну, майже нереальну ситуацію, але погодьтесь: в житті кожного з нас виникають моменти, коли ми відчуваємо нездужання, біль або дискомфорт. У разі виникненні чогось подібного варто було б звернутися до лікаря, але ми чомусь сідаємо за комп’ютер та починаємо шукати в Інтернеті причину нашого поганого стану.

Кадр з фільму «Кохання від усіх хвороб»

Пошуки на форумах та сайтах не тільки не допомагають, а й нагнітають тривогу: ми знаходимо в себе найстрашніші діагнози за невинними симптомами. Схильність вірити в подібні висновки називається кіберхондрією.

Кіберхондрія проявляється у прагненні самостійно поставити діагноз на основі симптомів захворювань, описаних на інтернет-сайтах. Здавалося б, а що такого? З одного боку — це просто турбота про здоров’я. Але небезпека в тому, що, поглинаючи інформацію з сумнівних сайтів, читаючи страшні історії на форумах, ми попадаємо у психологічну пастку. Через постійну тривогу в нас суттєво знижується якість життя. Емоційні порушення заважають працювати, руйнуються відносини з друзями та близькими, зникає вміння насолоджуватись життям та його прекрасними моментами.

Турбота про здоров’я — це нормально, але дотримуйтесь все ж інформаційної гігієни. Довіряйте тільки надійним джерелам, а не сумнівним інтернет-форумам та навіть лідерам думок в Instagram.

Кадр з фільму «Щоденник Бріджит Джонс»

Для всіх, хто так само як я, фанатично ставиться до свого здоров’я або просто відчуває симптоми, що непокоять, а можливості «тут і зараз» потрапити до лікаря немає, є суперсучасне рішення.

Сьогодні безпечною та надійною альтернативою відвідування лікаря є безкоштовний онлайн-сервіс для швидкої оцінки стану здоров’я АНЦ.DOC.

АНЦ.Doc. створений на сайті АНЦ у партнерстві з міжнародною платформою Infermedica. Штучний інтелект проводить діагностику ввібравши в себе досвід 40 тисяч годин роботи лікарів, 6 мільйонів завершених користувацьких оглядів, 1360 симптомів, 740 діагнозів і тисячі додаткових медичних концепцій для дітей та дорослих. Сервіс гарантує вірність діагнозу у 93%* випадків.  

Як працює АНЦ.DOC? Сервіс збирає інформацію про вашу стать, вік та симптоми, аналізує дані та ставить уточнюючі запитання, а потім видає оцінку вашого стану здоров`я. 

Отримати оцінку** стану здоров`я онлайн — дуже просто. Все, що потрібно:

1. Переходьте за посиланням https://anc.ua/ru/doc  і дайте відповідь на кілька простих запитань.

2. Отримайте: можливі причини вашого стану, варіанти необхідних дій для усунення проблеми, рекомендовані лабораторні дослідження. 

3. АНЦ.DOC пропонує безкоштовну онлайн-консультацію у провідних лікарів країни + знижку на пакет аналізів залежно від вашого результату опитування в лабораторії «Сінево».

Не займайтеся самолікуванням, а діагностуйтесь з  https://anc.ua/ru/doc 

 

* статистичні дані сайту: https://infermedica.com/

** результат опитування не є і не замінює медичний діагноз чи медичну консультацію. Результат опитування надається користувачам виключно в освітніх та інформаційних цілях і не може бути використаний для постановки обов`язкового медичного діагнозу або заміни діагнозу, поставленого лікарем.


 


Реклама

Популярные материалы

Тонкая талия Кендалл Дженнер и стройные ноги Беллы Хадид: секреты...


10 причин, почему стоит быть осторожными с противозачаточными...


Как похудеть раз и навсегда: 7 правил от австрийского врача...


Читайте также
Популярные материалы