Спеціальна версія журналу
ELLE Україна

Як позбутися зморщок на шиї за допомогою одного продукту

Просте вирішення прикрої проблеми

Горизонтальні лінії на шиї, які дівчата називають кільцями Венери, — проблема, що почала турбувати багатьох у дедалі молодшому віці. Причина — сидячий спосіб життя, активне використання гаджетів і робота за лептопом, у ході яких ми створюємо навантаження на м’язи шиї. Наприклад, ви знали, що в середньому голова людини важить близько чотирьох кілограмів? При цьому, коли ми нахиляємося, щоб подивитися в екран смартфону, тяжкість тиску ваги на шию становить приблизно 10 (!) кілограмів. З огляду на те що кожен з нас проводить за скролінгом соцмереж мінімум годину на день, це вже колосальне навантаження. Зменшити його можна лише одним способом — намагаючись контролювати положення голови під час використання смартфону.

Крім того, щоб зменшити ймовірність появи зморщок на шиї, потрібно правильно спати на спині. У такому разі шкіра обличчя не торкатиметься подушки і здавлювання, заломи на ній будуть повністю виключені.

Якщо ж зморшки на шиї вже з’явилися, зменшити їхню глибину допоможуть мікроструми, які дозволяють нормалізувати роботу м’язів у гіпертонусі та усунути всі затиски. Також обов’язково ввести в щоденний beauty-раціон один продукт для шкіри шиї та декольте. Ідеально з проблемою зморщок справляється засіб для контуру шиї та декольте Flawless Neck від іспанського бренду космецевтики Sepai, який виготовляє продукти на основі рослинних екстрактів.

За рахунок вмісту особливого компонента бакучіолу (суперсучасного аналога ретинолу, який зовсім не викликає подразнень), екстрактів кореня джимо та морського бамбука, гіалуронату натрію та інноваційної речовини декарбоксикарнозин HCl, яка працює як щит від окисних загроз (сонячне випромінювання, забруднення), цей засіб має воістину супергеройські якості. Крем забезпечує мікроліфтинг шкіри, перезапускає процеси регенерації, запобігає утворенню пігментації та зменшує вже наявну, зменшує глибину ліній та зморщок на шиї. Крім того, за рахунок приголомшливої густої текстури бальзаму і божественного аромату цей крем забезпечує spa-ефект у домашніх умовах — те, що потрібно для перезавантаження в ці складні для кожного дні. Ідеальне рішення на вечір після напруженого робочого дня — прийняти ванну з лавандовою олією та магнієвою сіллю, а потім нанести крем Flawless Neck.


Реклама

Популярные материалы

Закуска з печериць та білих грибів


Український фільм «Як там Катя?» здобув дві нагороди на...


Стало відомо, скільки заплатять Леді Газі за роль Гарлі Квінн...


Читайте також
Популярні матеріали