Покупка місяця: сироватка для феноменального ліфтингу зони навколо очей

Продукт для делікатної шкіри з wow-ефектом

Очі — дзеркало душі. Вони мають чудову здатність — передавати емоції, тож мати виразні контури очей хочеться кожній. Саме тому бренд La Prairie надає особливу увагу догляду за контуром очей і пропонує низку засобів в колекції Skin Caviar для ліфтингу і зміцнення цієї делікатної зони. 

Цього сезону бренд La Prairie вчергове підтвердив свій статус беззаперечного експерта з догляду за шкірою навколо очей завдяки релізу оновленої сироватки Skin Caviar Eye Lift. Неперевершена формула засобу ґрунтується на новаторських дослідженнях лігаментів шкіри в зоні навколо очей. Вона поєднує в собі ідеальну суміш складових ікри Caviar Infinite та мікронутрієнти ікри Caviar Micro-Nutrients, дія яких спрямована на повне відновлення контурів очей. Це революційний крок у сфері досліджень структури шкіри в цій делікатній зоні. 

Нова віха в дослідженнях структури шкіри 

Архітектоніка шкіри складається з низки горизонтальних і вертикальних елементів. Вертикальні елементи називаються лігаментами, або вертикальними зв’язками шкіри. Це унікальні структурні одиниці, які утворюють гнучку і міцну мережу по всій гіподермі. Вони вкрай важливі для стабільності шкіри та забезпечують її кріплення до основи. 

Для вчених бренду La Prairie 2022 рік відзначився науковим проривом у дослідженнях лігаментів шкіри та створенням сироватки для обличчя Skin Caviar Harmony L`Extrait. 

Усвідомлюючи ключову роль лігаментів шкіри, науковці La Prairie продовжили їх вивчення і зосередили свої дослідження на зоні навколо очей. Вони з’ясували, що ефективна комунікація між клітинами та лігаментами в гіподермі має вирішальне значення для досягнення молодості шкіри. Клітини адипоцити є будівельним матеріалом для відновлення лігаментів, які, своєю чергою, регулюють утворення нових клітин — і ці процеси є життєво необхідними для збереження чіткого контуру очей. Тому обидва чинники — і міцні лігаменти, і ефективна комунікація між лігаментами та клітинами — є вкрай важливими в зоні очей, де гіподермальна тканина має першорядне значення у підтримці їх виразних контурів. З віком лігаменти слабшають, порушується їхня комунікація з клітинами, що зрештою призводить до докорінної зміни форми ока. 

Науковці La Prairie створили сучасні протоколи тривимірної візуалізації, які показують вплив активних інгредієнтів на структуру лігаментів і адипоцити. Ці дослідження беззаперечно доводять, що активні інгредієнти на основі ікри здатні відновити комунікацію між лігаментами та клітинами, вони немовби повертають час назад. 

Потужна сила ікри 
для феноменального ліфтингу зони навколо очей 

Завдяки синергії Caviar Infinite та мікронутрієнтів ікри оновлена сироватка Skin Caviar Eye Lift прицільно діє не лише на горизонтальні елементи шкіри, а й на її вертикальний вимір. Цей потужний засіб створений для відновлення щільності дермальної структури, зміцнення вертикальних опор шкіри та відновлення вкрай важливої комунікації між лігаментами та клітинами. 

Завдяки такому комплексному підходу забезпечується ліфтинг верхніх повік, посилюється пружність шкіри, розгладжуються зморшки та зменшуються мішки під очима. Формула цієї сироватки додатково збагачена знаковим для бренду La Prairie омолоджувальним інгредієнтом — ексклюзивним клітинним комплексом, який посилює дію унікальних складників на основі ікри. 

Поєднання мистецтва і науки 

Легендарний двокамерний кобальтово-синій флакон сироватки Skin Caviar Eye Lift тепер виконаний в естетиці лабораторних пробірок. Такий дизайн є своєрідним виявом пошани потужним науковим дослідженням, що стоять за цим продуктом. При натисканні на помпу дві фази засобу змішуються, перетворюючись на шовковисту сироватку, яка миттєво тане на шкірі.


Реклама

Популярні матеріали

Національна спадщина: 5 забутих страв української кухні


Куркума для схуднення, омолодження та виведення токсинів: як та...


Про що говорять чоловіки: 10 секретів, які варто знати кожній...


Читайте також
Популярні матеріали