Гайд з догляду за шкірою: пробіотична косметика Esse

Думка експерта

Кандидат медичних наук, асистент кафедри дерматовенерології, алергології та імунології НУОЗУ, дерматокосметолог (клініка Літус, м. Київ), науковий консультант компанії Esse, сертифікований тренер Sinclair Pharma, сертифікований тренер міжнародного класу EMET Medicine — Ірина Літус дала детальний гайд з догляду за шкірою.

Почнімо з основного — наша шкіра має власний мікробіом. Це екосистема мікроорганізмів, що живуть на поверхні шкіри. Вона представлена як бактеріями, так і грибами та вірусами. Тобто здоровий мікробіом відповідає за здорову і красиву шкіру.

Зараз ця тема розвивається. Експертам із краси стає відомо все більше завдяки новим дослідженням. І ці нові знання змінюють підходи до догляду за шкірою і терапії багатьох дерматологічних станів.

Що ж таке пробіотики та пребіотики?

Отже, тема пробіотиків і пребіотиків зараз у всіх на вустах. Розберімося, що означають ці слова на етикетках косметики.

Якщо говорити зовсім просто, то пробіотики — це самі мікроорганізми, а пребіотики — це їжа для них.

Мікробіом шкіри кожної людини унікальний, але під дією чинників навколишнього середовища і стилю життя він змінюється. Ця зміна складу може привести до появи чутливості шкіри, старту дерматологічних станів, а також передчасного старіння.

Існують дослідження закордонних науковців, які детально вивчили різницю між мікробіомами шкіри жителів мегаполісів і жителів сіл. У результаті досліджень було виявлено різний склад мікробіому, і це призводило до вищої чутливості шкіри жителів міст.

Згадані результати є прикладом того, як важливо піклуватися про мікробіом і використовувати засоби для його відновлення. Саме такими дослідженнями прокладається майбутнє косметології та дерматології.

У чому полягають переваги саме косметики Esse?

Розробники косметики Esse багато часу приділяють anti-age-терапії. Опираючись на дослідження, що з плином часу розмаїття мікробів на поверхні шкіри змінюється, можна зробити висновок, що мікробіом старіє разом з нами. І відновлюючи його, ми перероджуємо нашу шкіру. Для цього у бренду Esse є відповідна преміальна лінійка засобів — Plus.

До того ж окрім живих пробіотиків продукція бренду Esse вирізняється з-поміж інших унікальними рослинними інгредієнтами. Наприклад, у складі косметики є бакучіол. Це рослинний ретинол, який має всі властивості ретинолу, але позбавлений побічних реакцій. Він підходить для чутливої шкіри, а також може використовуватися вагітними. До речі, всі лінійки бренду Esse дозволені для використання вагітними і мамами, які годують груддю.

Кому підійде косметика Esse?

Трендовість бренду Esse полягає в тому, що у нього є засоби як із пробіотиками, так і з пребіотиками. Бренд також популярний завдяки унікальним науковим розробкам. Таким чином, ми маємо можливість користуватися косметичними засобами із живими лактобактеріями. Уявіть, у 1 мл сироватки міститься 1 000 000 лактобактерій різних штамів. Тобто ми заселяємо шкіру потрібними їй мікроорганізмами, які дозволяють підтримувати її здоров’я і молодість.

Косметика Esse підходить абсолютно всім. Особливо бренд націлений позитивно вплинути на вікову шкіру. Засоби бренду Esse дарують їй зволоження, пружність та еластичність, при цьому зменшуючи кількість і глибину зморщок.

Ще один важливий момент — косметика Esse не тестується на тваринах, вона органічна і не містить фарбників і консервантів.Популярные материалы

У Sakebar by Nobu відбудеться чайна церемонія до Дня святого...


Зігріваємося: смачний рецепт какао з арахісовою пастою


Найбільш трендові окуляри 2023 року


Читайте також
Популярні матеріали