Хто такий Еммануель Галліна та що він зробив для Poliform

Дизайнер, який проєктує меблі, що залишаються актуальними поза часом

Якість, увага до деталей, а також раціональність — три ключові принципи в роботі дизайнера. Випускник престижних художніх шкіл Франції та Міланської політехніки, свого часу він перевтілив обличчя Poliform. Галліна додав властивим італійському бренду аскетизму та технологічності нотку тепла та французького шарму, а також знову навернув бренд до традицій ручного виробництва та використання натуральних матеріалів, таких як мармур або коштовні породи деревини. Еммануель розробляє кожен свій витвір з думкою про людину, яка буде його використовувати. Розповідаємо про деякі з них.

Крісло Jane, 2017 рік

Джерелом натхнення під час створення колекції Jane для Еммануеля стали будуари світських дам XVIII сторіччя. Авжеж, прямих цитат тут немає. Але характерний настрій зчитується досить виразно. 

 

Стіл Concorde, 2009 рік

Незважаючи на те що основна частина столу Concorde виготовлена з мармуру, він створює відчуття невагомості за рахунок тонких обрисів. Графічні ніжки також посилюють ефект, а характерна манера їхнього поєднання — данина творчості славетного Джо Понті.

 

Крісло Curve, 2022 рік

Найновіша колекція Еммануеля Галліна для Poliform — ода актуальному нині принципу slow life. Його ключові ознаки — усвідомленість, природність та простота, яка народжується з безлічі складних факторів та деталей.

 

28 жовтня відбудеться ELLE Decoration Design Talk, спікером для якого ми обрали саме Еммануеля, аби обговорити з ним нагальну тему «‎Як розвивати креативний потенціал в умовах нових випробувань». Приєднатися до онлайн-трансляції дискусії можна буде в Instagram ELLE Decoration Ukraine.

Реклама

Популярные материалы

Теплі костюми на кожен день — must have цієї зими


5 багатошарових образів, які допоможуть пережити всі примхи...


Instagram-тренд: як носити светр замість шарфа


Читайте також
Популярні матеріали