Як пройшла вечірка з нагоди відкриття виставки «Art in the City»

21 червня в Ґалереї ґаражного дизайну «Тіні та відтінки», відбулася концептуальна мистецька акція Сержа Пайє «Art in the City»

26.06.2018
0
+1
0
+1
0
+1

Фото: Сергей Кустов и Татьяна Данилова

У 2014 році дизайнер одягу Серж Смолін запропонував українській спільноті новий матеріал Тайвек, що на дотик нагадує папір, проте набагато міцніший. Його було винайдено у 1955 році дослідником Джимом Вайтом, якій працював у компанії DuPont. Матеріал дуже міцний, хімічно стійкій та легкий, він не пропускає воду. Коло його використання є несподівано широким – покриття будівель, конверти, банкноти, взуття, упаковка. Наш український дизайнер одягу вирішив робити з Тайвека піджаки та куртки.  

2015-го року під час Ukrainian Fashion Week митці В’ячеслав Малина, Віктор Дейсун, Михайло Деяк та Серж Пайє (якому належить концепція даного проекту) в Мистецькому Арсеналі під кураторством ґалереї Волошиних у режимі реального часу розписали поверхні піджаків Сержа Смоліна.

21 червня 2018 року в Ґалереї ґаражного дизайну «Тіні та відтінки» під час відкриття експозиції «Art in the City» три українські представниці різних видів мистецтва – Олеся Дворак-Галік (керамістка), Валентина Засуцька (художниця, дизайнерка інтер'ерів), Анна Миронова (художниця, скульпторка, фотограф) – на очах гостей перетворили білу поверхню ще трьох піджаків в арт-об’єкти зі своїм впізнаваним стилем. За словами організаторів «це спроба долучити глядачів до інтимних процесів створення витворів мистецтва. Перфоманс став символом звільнення ув’язнених людських емоцій через синерґію різних видів мистецтва: моди, кераміки, живопису, архітектури, скульптури, фотографії».

Після завершення виставки «Art in the City» три піджаки IDoL. будуть продані на аукціоні. Усі кошті від продажу підуть на благодійність.

Предыдущая статья
Типично «мужские» ошибки в тренажёрном зале
Комментировать
Следующая статья
Хедлайнеры Atlas Weekend 2018, чьи выступления нельзя пропустить
Последние новости