Як пройшла вечірка з нагоди відкриття виставки «Art in the City»

21 червня в Ґалереї ґаражного дизайну «Тіні та відтінки», відбулася концептуальна мистецька акція Сержа Пайє «Art in the City»

26.06.2018
0
+1
0
+1
0
+1

Фото: Сергей Кустов и Татьяна Данилова

У 2014 році дизайнер одягу Серж Смолін запропонував українській спільноті новий матеріал Тайвек, що на дотик нагадує папір, проте набагато міцніший. Його було винайдено у 1955 році дослідником Джимом Вайтом, якій працював у компанії DuPont. Матеріал дуже міцний, хімічно стійкій та легкий, він не пропускає воду. Коло його використання є несподівано широким – покриття будівель, конверти, банкноти, взуття, упаковка. Наш український дизайнер одягу вирішив робити з Тайвека піджаки та куртки.  

2015-го року під час Ukrainian Fashion Week митці В’ячеслав Малина, Віктор Дейсун, Михайло Деяк та Серж Пайє (якому належить концепція даного проекту) в Мистецькому Арсеналі під кураторством ґалереї Волошиних у режимі реального часу розписали поверхні піджаків Сержа Смоліна.

21 червня 2018 року в Ґалереї ґаражного дизайну «Тіні та відтінки» під час відкриття експозиції «Art in the City» три українські представниці різних видів мистецтва – Олеся Дворак-Галік (керамістка), Валентина Засуцька (художниця, дизайнерка інтер'ерів), Анна Миронова (художниця, скульпторка, фотограф) – на очах гостей перетворили білу поверхню ще трьох піджаків в арт-об’єкти зі своїм впізнаваним стилем. За словами організаторів «це спроба долучити глядачів до інтимних процесів створення витворів мистецтва. Перфоманс став символом звільнення ув’язнених людських емоцій через синерґію різних видів мистецтва: моди, кераміки, живопису, архітектури, скульптури, фотографії».

Після завершення виставки «Art in the City» три піджаки IDoL. будуть продані на аукціоні. Усі кошті від продажу підуть на благодійність.

Предыдущая статья
Що треба знати про дівчину Леонардо Ді Капріо — модель Камілу Морроне
Комментировать
Следующая статья
Жадан, Onuka, Вакарчук, Марченко та інші зіркові гості UPark Festival
Реклама
Последние новости