Спеціальна версія журналу
ELLE Україна

Британія і Польща на 100% підтримують Україну в боротьбі з російської агресією

Про це Борис Джонсон повідомив у Twitter.

Державний секретар у закордонних справах і справах Співдружності Сполученого Королівства Великої Британії і Північної Ірландії Борис Джонсон заявляє, що Британія та Польща на 100% підтримують Україну у боротьбі з російської агресією.

«У Києві в рамках спільного візиту з польським міністром закордонних справ Ващиковським хочемо показати Україні, що ми на 100% підтримуємо українців проти російської агресії», - відзначив Джонсон.

Як повідомляв УНІАН, в Україні до 2 березня перебуватимуть зі спільним візитом глави зовнішньополітичних відомств Польщі та Великої Британії.

В Міністерстві закордонних справ України заявляли, що мета візиту полягатиме у демонстрації підтримки Великою Британією та Польщею суверенітету та територіальної цілісності України, ознайомленні з актуальною ситуацією на Донбасі, спричиненою російською агресією, а також обговоренні подальшої практичної допомоги у проведенні в Україні системних реформ на основі Угоди про асоціацію з ЄС. Крім того, сторони обговорять актуальні питання співробітництва України-ЄС.

Предыдущая статья
10 стильних чоловіків в Instagram
Комментировать
Следующая статья
«Любов і пристрасть. Даліда» виходить у прокат
Реклама
Последние новости