У разі відмови від блокування «ВКонтакте» українським провайдерам загрожує штраф

У розмірі від 100 до 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян

15 травня президент України Петро Порошенко підписав указ про продовження на рік санкцій проти Росії, згідно з яким в Україні буде заблоковано доступ до російських соціальних мереж «ВКонтакте», «Одноклассники», ресурсів Yandex, а також заборонено використання бухгалтерського програмного продукту «1С». Доступ до російських соціальних мереж буде обмежено у зв'язку з блокуванням усіх ресурсів сервісу Mail.Ru Group. Під дію санкцій підпадають сайти антивірусних компаній «Лабораторія Касперського» і DrWeb.

У разі відмови від виконання рішення Ради національної безпеки і оборони, закріпленого указом президента українським операторам і провайдерам загрожує штраф у розмірі від 100 до 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (1700-3400 грн).

 «Звертаємо увагу операторів, провайдерів телекомунікацій, які надають послуги доступу до інтернету, на те, що статтею 145 Кодексу України про адміністративні правопорушення встановлено, що порушення умов і правил, які регламентують діяльність у сфері телекомунікацій ... тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб підприємств і організацій усіх форм власності у розмірі від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян», - повідомила прес-служба Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації.

Прес-служба регулятора додала, що в разі, якщо організації не усунуть порушення протягом року, вони будуть змушені повторно заплатити штраф у розмірі від 200 до 300 неоподатковуваних мінімумів (3400-5100 грн).

У НКРЗІ додали, що, згідно зі статтею 148-2 Кодексу про адміністративні правопорушення, штраф за порушення умов надання послуг зв'язку в мережах загального користування становитиме від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (850-1700 грн).

Предыдущая статья
10 стильних чоловіків в Instagram
Комментировать
Следующая статья
Хакеры атаковали «Ощадбанк», «Київенерго» и другие крупные компании Украины
Реклама
Последние новости