Росію відсторонили від Олімпійських ігор і чемпіонатів світу

На чотири роки

Всесвітнє антидопінгове агентство (WADA) позбавило Росію права брати участь у великих міжнародних змаганнях, включно з Олімпійськими іграми та чемпіонатами світу.

Таке рішення було одноголосно ухвалено на виконкомі організації, повідомляє офіційний сайт WADA. При цьому збірна Росії з футболу зможе виступити на Євро-2020.

Термін такого вигнання становить чотири роки. Причиною стало порушення спортсменами з Росії антидопінгового законодавства, а також маніпуляції з даними проб у Московському антидопінговому центрі.

Російські атлети не зможуть виступати під прапором країни на Олімпійських і Паралімпійських іграх 2020 і 2022 років, чемпіонаті світу з футболу 2022 року і першостях планети в інших видах спорту. Крім того, російським чиновникам заборонили відвідувати великі міжнародні турніри.

Пізніше була названа процедура допуску Росії до відбору на футбольний ЧС-2022 в Катарі. Також з'явилася реакція Міжнародної федерації футболу (ФІФА), яка зазначила, що чекає роз'яснень від WADA.

При цьому спортсмени, які не були помічені у вживанні заборонених речовин, зможуть виступити на змаганнях під нейтральним прапором.

У російської сторони є 21 день на подачу апеляції.

Предыдущая статья
Що треба знати про дівчину Леонардо Ді Капріо — модель Камілу Морроне
Комментировать
Следующая статья
«Стрілою у серце»: Макс Барских представил украиноязычный хит «Двоє»
Реклама
Последние новости