Спеціальна версія журналу
ELLE Україна

Нижня палата парламенту Нідерландів підтримала ратифікацію Угоди про асоціацію Україна-ЄС

Нижня палата парламенту Нідерландів підтримала закон, внесений урядом країни, з пропозицією ратифікувати Угоду про асоціацію Україна-ЄС. Документ ще має ратифікувати Верхня палата (Сенат).

24.02.2017
0
+1
0
+1
0
+1

Фото: Getty Images,

Як передає кореспондент УНІАН, відповідне голосування відбулося сьогодні в Гаазі.

Голосування було поіменним - головуючий назвав прізвище депутата, і той мав заявити, чи він «за», чи «проти».

«За» проголосували 89, «проти» - 55. Загалом там 150 депутатів.

Пропозиція соціалістів, спрямована на те, щоб додаток з пропозиціями Нідерландів стосовно пояснень Угоди про асоціацію був підписаний Україною, підтримки не знайшла і була відхилена.

Далі документ ще має бути підтриманий Сенатом. Відповідно до прогнозів, це може статися після запланованих на березень цього року парламентських виборів, на яких переобиратимуть нижню палату парламенту. Сенату ці вибори не стосуються. Прем'єр-міністр Марк Рютте висловлював переконання, що парламент схвалить досягнутий компроміс, але це може статися не раніше парламентських виборів 15 березня 2017 року.

27 січня цього року в нижній палаті парламенту Нідерландів була зареєстрована пропозиція з рекомендацією ухвалити закон від 8 липня 2015 року, яким була ратифікована Угода про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

Зокрема, у законодавчій пропозиції пропонується, що закон від 8 липня 2015 року про затвердження Угоди про асоціацію набуде чинності від дати набрання чинності цього закону. Тобто, Угода буде ухвалена Нідерландами після голосування цієї законодавчої пропозиції.

На сьогодні Нідерланди є єдиною країною Євросоюзу, яка не ратифікувала документ. За підсумками референдуму, який пройшов у квітні 2016 року, і на який прийшло 32,28% виборців, понад 60% висловилися проти Угоди з Україною. Референдум має рекомендаційний характер.

Предыдущая статья
10 стильних чоловіків в Instagram
Комментировать
Следующая статья
Британія і Польща на 100% підтримують Україну в боротьбі з російської агресією
Реклама
Последние новости