У Конгрес США внесли пропозицію про імпічмент Трампа

Член Палати представників Конгресу США демократ від Каліфорнії Бред Шерман вніс у Конгрес пропозицію про імпічмент президента Дональда Трампа.

Як повідомляє Радіо Свобода, Шерман пояснює свою вимогу тим, що Трамп допустив найтяжче порушення закону, а саме - завадив здійсненню правосуддя, відправивши у відставку директора ФБР Джеймса Комі, який курирував розслідування «російського сліду» в минулорічній передвиборчій кампанії.

Конгресмен посилається на слова Комі, який заявив, що Трамп добивався від нього припинення розслідування контактів свого колишнього помічника з національної безпеки Майкла Флінна з російськими представниками.

Це перша формальна законодавча ініціатива з вимогою про дострокове припинення повноважень Трампа. На даний момент її підтримують лише два конгресмени. Керівництво демократів не впевнене у своєчасності такого кроку, оскільки за пропозицію про імпічмент має проголосувати більшість членів нижньої палати, а у республіканців сьогодні там перевага в 46 голосів. Як альтернативу опозиція пропонує Конгресу створити незалежну комісію і доручити їй з'ясувати, чи мала місце під час президентських перегонів змова між командою Трампа і Кремлем.

Прес-секретар Білого дому Сара Хакабі-Сандерс охарактеризувала пропозицію каліфорнійського демократа як «цілковитий абсурд і політиканство в найгіршому вигляді».

Предыдущая статья
10 стильних чоловіків в Instagram
Комментировать
Следующая статья
«Укрзалізниця» запустила мобільний додаток для купівлі квитків на поїзди на базі IOS
Реклама
Последние новости