Жадан, Onuka, Вакарчук, Марченко та інші зіркові гості UPark Festival

На сцені фестивалю вперше в Україні виступили британські легенди Gorillaz та Massive Attack

«Ми усі у цьому разом» – такий напис з'являється на екрані київського шоу Massive Attack. Тисячі людей піднімають догори смартфони, аби закарбувати момент у пам'яті. Інші ж – не відриваючи ні на мить очей від сцени – гіпнотично рухаються під музику британского тріп-хоп гурту. Їх спеціально розроблене для України шоу, у якому вдосталь провокації та протесту, стає фінальною нотою UPark Festival 2018.

За два дні фестивалю його лайн-ап об'єднав артистів, яких сьогодні не почуєш на українському радіо, але саме вони у глобальному контексті задають напрямок культурного розвитку.  Крім вищезгаданого гурту, тут свою музику презентували Gorillaz, Young Fathers, Bonobo, Tove Lo, Kaleo, Yuko та Onuka. Після своїх виступів їх можна зустріти просто під сценою – вже у ролі гостей. У натовпі можна побачити  Джамалу, Сергія Жадана, Святослава Вакарчука, Юрія Марченко, Дашу Коломієць, Дмитра Шурова, Євгена Філатова, Дмитра Верховецького та інших зіркових гостей.

Усі вони тут були й першого дня, коли, попри штормове попередження, на сцену все ж вийшло кілька десятків музикантів Gorillaz. На фестивалі усі вони зібрались аби презентувати свою нову платівку The Now Now. Спеціальні гості шоу –  американське хіп-хоп тріо De Le Soul. Разом вони виконали трек Superfast Jellyfish і той самий Feel Good Inc., від якого вібрував навіть купол Верховної Ради. Подякувавши Києву кілька разів, Деймон Албарн прощається, музика стихає. Один з фанів, не стримуючи емоцій зі сльозами на очах викрикує, – «Це була бісова магія». Здається, так було два дні. І усі ми були у цьому разом.

Предыдущая статья
Що треба знати про дівчину Леонардо Ді Капріо — модель Камілу Морроне
Комментировать
Следующая статья
5 причин сходити на комедію «Не хвилюйся, він далеко не піде»
Реклама
Последние новости