Спеціальна версія журналу
ELLE Україна

Європарламент остаточно ухвалить механізм призупинення безвізу на початку наступного тижня

Європейський парламент остаточно затвердить механізм тимчасового припинення дії безвізового режиму Європейського Союзу з третіми країнами на початку наступного пленарного засідання.

Як повідомив кореспонденту УНІАН в п'ятницю представник Європарламенту, вірогідно, що це станеться у понеділок, 13 лютого, у Страсбурзі.

«На початку роботи сесії, скоріш за все, у понеділок, буде зроблено оголошення, що вже є корегендум (відредагований та перекладений на всі офіційні мови ЄС законопроект), і, якщо не буде заперечень, рішення буде ухвалено без голосування», - пояснили в ЄП.

При цьому, представник ЄС зауважив, що не очікується, що хтось буде заперечувати. «Європарламент вже голосував цей законопроект у грудні, а зараз це просто вивірена та перекладена версія. Є зміни, але вони технічні і не впливають на зміст», - наголосив він.

Далі документ має бути затверджений Радою ЄС. «Спочатку - на Комітеті постійних представників (COREPER), а потім на засіданні Ради ЄС 27 лютого пунктом А, без обговорення», - уточнили в ЄП.

Після цього документ буде підписаний на засіданні Європарламенту 1-2 березня. «Ми також очікуємо, що відразу після ухвалення механізму Радою наступного дня, тобто 28 лютого, будуть розпочаті міжінституційні переговори щодо надання безвізового режиму Україні. Це те, що нам обіцяла Рада. Парламент готовий провести ці переговори навіть завтра», - наголосив співрозмовник агентства.

При цьому він зауважив, що ці дати ще має підтвердити Рада ЄС.

Предыдущая статья
10 стильних чоловіків в Instagram
Комментировать
Следующая статья
NASA виявило сім планет, схожих на Землю
Реклама
Последние новости