Трамп назвав ООН клубом для «спілкування» та проведення «гарного часу»

Про це він написав у Twitter після прийняття Радою безпеки ООН резолюції із закликом до Ізраїлю припинити поселенську діяльність на палестинських територіях.

27.12.2016
0
+1
0
+1
0
+1

Фото: Getty Images,

«Організація Об’єднаних Націй має великий потенціал, але зараз це просто клуб для зібрання людей, спілкування та проведення гарного часу. Дуже сумно», – заявив Трамп. 
Як відомо, обраний президент закликав США ветувати резолюцію на Раді безпеки ООН, але делегація Сполучених Штатів в ООН утрималася при голосуванні. 
Також після голосування Радою безпеки ООН за відповідну резолюцію Трамп заявляв, що після його інавгурації відносини США з ООН зміняться. 


Як повідомляв УНІАН, 23 грудня Рада Безпеки ООН ухвалила резолюцію з вимогою до Ізраїлю припинити поселенську діяльність на палестинських територіях. У резолюції наголошується, що політика Ізраїлю із будівництва поселень на Західному березі річки Йордан та будівництва в Східному Єрусалимі є порушенням міжнародного права та становить перепону для ізраїльсько-палестинського врегулювання. 
З 15 членів Ради Безпеки ООН 14, включно з Україною, проголосували за резолюцію, і лише США утрималися, але при цьому не скористалися своїм правом вето. 

Предыдущая статья
10 стильних чоловіків в Instagram
Комментировать
Следующая статья
Землетрус в Україні: де і звідки
Реклама
Последние новости