Men in Motion: зірки світового балету повертаються в Київ

28 квітня

13.03.2018
0
+1
0
+1
0
+1

Фото: Андрей Давыдовский

28 квітня в Національній опері України вже в третій раз буде представлений проект «Men in Motion», в якому візьмуть участь зірки світового балету. В цьому році до танцівників, які вже стали улюбленцями українського глядача, приєднаються Алесандро Стаяно — ключова фігура одного з найстаріших театрів Італії «Сан-Карло» в Неаполі та Денис Черевичко — прем'єр віденського Штатс балету.

Також, на київській сцені виступить соліст Норвезького національного балету Даніел Проіетто, прем'єр берлінського Штатс балету Маріан Уолтер, Наталя Лазебнікова, прима-балерина Національної опери України та продюсер проекту — Іван Путров.

«Після того, як «Men in Motion» із захопленням прийняли в Києві, я надихнувся продовжувати розповідь про ретроспективу чоловічого танцю. У весняний проект увійдуть кращі номери попередніх програм, а також відбудеться прем'єра тих постановок, які я вперше представив минулої осені лондонській публіці. Проект «Men in Motion» не закінчена новела, оскільки 100 років чоловічого танцю — це настільки широка та захоплююча тема, яку хочеться розкривати глядачеві безкінечно!», — розповів Іван Путров.

Іван Путров

Нагадаємо, прем'єра Men in Motion відбулася п'ять років тому в відомому лондонському театрі Sadler's Wells і мала приголомшливий успіх у Великобританії та інших країнах світу. Проект розкриває роль чоловіка в розвитку танцю з початку минулого століття до сьогодення і створений на честь великих танцівників: Ніжинського, Нуреєва, Баришнікова, Васильєва, Дауелла. Продюсером та ідейним натхенником «Men in Motion» є прем'єр лондонського Королівського балету і заслужений артист України — Іван Путров.

Предыдущая статья
10 стильних чоловіків в Instagram
Комментировать
Следующая статья
Майк Тайсон, Рональдіньо та Жан-Клод Ван Дамм у продовженні легендарного бійцівського екшну «Кікбоксер: Реванш»
Реклама
Последние новости