Як це було: ювілей турніру Weekend Golf Cup MercedesTrophy

У суботу найкращі гольфісти України відсвяткували перший ювілей

Прогноз погоди обіцяв травневу грозу на території Київської області і педантично збувся у столиці, але заміський клуб GolfStream, де минулої суботи проходив найавторитетніший гольф-турнір країни, лишився тихою оазою, яку епічна гроза майже не зачепила. Короткочасний дощ, що підспівував переможній композиції Simply the Best Тіни Тернер, тільки додав урочистості церемонії нагородження, коли в бризках шампанського відобразилась яскрава подвійна веселка над смарагдовим полем Chamberlain.

Цього року гольф-турнір святкував свій перший ювілей – Weekend Golf Cup виповнилося 10 років. З такої нагоди найкращі українські гольфісти та поціновувачі цього елегантного спорту зібралися, аби визначити найсильніших і найточніших гравців, які здобудуть право представляти Україну на регіональному фіналі MercedesTrophy.

Офіційний старт святу дали вітальні промови засновника та виконавчого директора турніру Олега Стрельнікова та команди агенції We Are Your Agency, яким вдячна публіка влаштувала справжню овацію. Організатори привітали всіх присутніх зі святом та подякували за довіру і допомогу партнерам цьогорічного турніру – девелоперській компанії ENSO, приватному закритому клубу H Club та компанії «АвтоКапітал», офіційному представникові Mercedes-Benz в Україні, та багатьом iншим партнерам, якi пiдтримують турнiр протягом багатьох рокiв.

Після запеклих боїв у полі визначились переможці 10-го ювілейного турніру: шосте місце посів Тамарай Пандіан, п’яте дісталося Юрію Гераскіну, четверте – Олександру Крикуну, бронзовим призером став Олександр Василенко, срібло взяв Віктор Ржоткевич, а на першу сходинку п'єдесталу піднявся Олег Гребельников. У традиційних номінаціях Nearest to the Pin та Longest Drive нагороди отримали Олександр Шепчинський та Олександр Сав’як. Найстильнішими гольфістами турніру стали Сергій Король і Ганна Бушинська, а володарями призу в номінації «Гольф-сім’я» – Наталя та Іванка Болотови. Пані Наталя також отримала спеціальний ювілейний приз-сюрприз за свою десяту позицію в підсумковому заліку, а Юрій Фрейдинов – за найкращий удар на 10-й лунці.

Завершився турнір концертом Олега Скрипки та гурту «Воплі Відоплясова», які спеціально для гостей Weekend Golf Cup MercedesTrophy заспівали свої золоті хіти та і цілком нові композиції.

Предыдущая статья
Що треба знати про дівчину Леонардо Ді Капріо — модель Камілу Морроне
Комментировать
Следующая статья
The Neighbourhood їдуть до Києва з маштабним проектом
Реклама
Последние новости