The Neighbourhood їдуть до Києва з маштабним проектом

У лютому

У 2012 році американський гурт The Neighbourhood випустив сингл Sweater Weather. Пісня стала великим хітом, а драматичний чорно–білий кліп кожного тижня збирав декілька мільйонів переглядів.

The Neighbourhood їдуть до Києва

Протягом 2017 та 2018 років The Neighbourhood займалися найбільшим та найамбіційнішим проектом у своїй кар'єрі. Спочатку вийшов міні–альбом Hard. За ним ще один – To Imagine. Потім – повноформатний The Neighbourhood, а потім ще одна платівка – Ever Changing.

Якщо скласти назви всіх релізів, то вийде Hard To Imagine The Neighbourhood Ever Changing. У перекладі це означає: «Складно уявити, що The Neighbourhood взагалі колись зміняться». Це концептуально та самоіронічно водночас.

«Ми якось бачились з нашим менеджером та обговорювали ситуацію в музиці, що склалася зараз. Люди не приділяють багато часу одному гурту чи жанру. Тому ми вирішили зробити щось, що затримає слухача разом із The Neighbourhood надовго», – розповідають у гурті.

Hard To Imagine The Neighbourhood Ever Changing охоплює широкий спектр жанрів. Тут є, як і стандартні «нейбахудівські» мелодії, так і похмурий хіп–хоп з куплетами від реперів на кшалт Дензела Каррі. Як мелодії з тривожним розладом, так і груві–сінті–поп гимни на кшалт Scary Love. Але головне те, що гурт не хвилють скептичні коментарі щодо їх експериментів із звучанням. «Люди частіше за все не знають самих себе. Мене мало хвилює, що говорять інші. Зараз ми робимо зовсім іншу музику та для мене це достатньо крейзі», – каже Джессі Разерфорд.

4 лютого 2020 року у київському Палаці Спорту Джессі Разрефорд та компанія покажуть, що The Neighbourhood можуть дати світові трохи більше, ніж Sweater Weather.

Предыдущая статья
Що треба знати про дівчину Леонардо Ді Капріо — модель Камілу Морроне
Комментировать
Следующая статья
У вас є шанс випробувати авто Ferrari на гоночному треку в Італії
Реклама
Последние новости