У вас є шанс випробувати авто Ferrari на гоночному треку в Італії

Для цього потрібно придбати 25 літрів пального

Компанія Shell співпрацює з командою Scuderia Ferrari вже майже 100 років: разом вони здобули 176 перемог у перегонах Гран-Прі, а також провели 12 спільних чемпіонатів Формули 1. Shell – перший спонсор команди Scuderia Ferrari. Компанії пишаються таким довготривалим співробітництвом, адже це набагато більше, ніж спонсорство. Це справжнє партнерство.

Вражає? А якщо ми скажемо, що Shell дарує шанс відчути себе частиною команди Scuderia Ferrari в Італії?

Shell представляє нову акцію «Заправляй враження на Shell» з різноманіттям неймовірних призів.

Тільки цієї осені у вас є шанс виграти одну з трьох унікальних подорожей на завод Ferrari в Маранелло, гала-вечерю у відомому на весь світ музеї Ferrari та можливість власноруч випробувати Ferrari на легендарному гоночному треку Фіорано. Для цього треба зареєструвати код зі свого акційного чеку на сайті shellsmart.com.ua.

Але це ще не все. На АЗС Shell кожні півгодини (!) просто в акційному чеку можна отримати до 100 літрів преміального пального Shell V-Power з інноваційною технологією Dynaflex, що розроблене у партнерстві зі Scuderia Ferrari.

Для того, щоб взяти участь в акції, потрібно:

 - придбати одним чеком від 25 літрів пального Shell V-Power;

 - надати касиру зареєстровану SMART картку Shell;

Пальне Shell V-Power з потужною технологією Dynaflex розроблене для високої продуктивності та ефективності. Воно містить майже на 40 % більше молекул чищення у порівнянні з попередньою формулою. До речі, пальне Shell для серійних авто на 99 % складається з тих самих компонентів, що й пальне, яке використовує команда Scuderia Ferrari на треку Формули 1.

Заправляйся на Shell, бери участь в акції, вигравай ексклюзивні призи та власноруч випробуй Ferrari в Італії. Деталі акції тут.

Предыдущая статья
Що треба знати про дівчину Леонардо Ді Капріо — модель Камілу Морроне
Комментировать
Следующая статья
Метт Деймон і Крістіан Бейл у фільмі «Аутсайдери»
Реклама
Последние новости