Обама розповів, якими президентськими досягненнями пишається найбільше

За вісім років він провів чимало реформ


Під час прощального звернення до американського народу у Чикаго президент Сполучених Штатів Америки Барак Обама прозвітував про свої головні досягнення за 8 років президентства. 

«Якби я вам сказав 8 років тому, що Америка поверне назад серйозний спад економіки, перезавантажить нашу автомобільну промисловість та розпочне найдовший період створення робочих місць у нашій історії...

Якби я сказав, що ми відкриємо новий етап (відносин) з кубинським народом, зупинимо ядерну програму Ірану без жодного пострілу та усунемо організатора атак 11 вересня (2001 року)...

Якби я сказав вам, що ми виграємо рівноправність у шлюбі та забезпечимо право на медичне страхування для наших ще 20 мільйонів співгромадян... Якби я вам це усе сказав, ви, ймовірно, відповіли би, що наші цілі дещо зависокі», - сказав 44-й президент США. 

«Але це те, що ми зробили. Це те, що ви зробили. Ви принесли зміни. Ви відповіли на надії людей майже за всіма показниками, Америка є кращою, сильнішою країною, ніж це було, коли ми починали», - наголосив Обама. 

Предыдущая статья
10 стильних чоловіків в Instagram
Комментировать
Следующая статья
Нацрада з телерадіомовлення заборонила показ «Дождя» в Україні
Реклама
Последние новости