photo vikel

Вона не любить спортзали, але її формам заздрять сотні дівчат; ненавидить цукор, але випускає власний шоколад.

bg
1
2
2

Вона не любить спортзали, але її формам заздрять сотні дівчат; ненавидить цукор, але випускає власний шоколад; не витрачає багато часу на макіяж, однак завжди має довершений вигляд. Як їй це вдається - мама та успішний Instagram-блогер Вікель розповіла в спеціальному проекті ELLE.UA та Guerlain.

Як їй це вдається, мама та успішний Instagram-блогер Вікель розповіла в спеціальному проекті ELLE.UA та Guerlain.

1
2
1
2

Із яких beauty-ритуалів починається ваш день?

Кожен мій ранок починається з лімфодренажних стрибків і зарядки для обличчя. Далі йде умивання та зволожувальний креми.

Що для вас найголовніше в догляді за обличчям?

Уже декілька років я дотримуюся підібраного спеціально для мене догляду за обличчям. Це ті засоби, яким я ніколи не зраджую і які сильно люблю.

Які засоби є завжди у вашій косметичці?

Там ви завжди знайдете консилер, бальзам або маску для губ та прозорий гель для брів.

Без якого макіяжу ви не виходите з дому?

Все дуже просто: я наношу праймер, тональний крем, гель для брів і трохи рум’ян.

Під час вагітності ви набрали 25 кілограм, але вже на третій мiсяць після пологів знімалися в купальнику? У чому головний секрет вашої стрункості?

Так, я швидко влізла в свої довагітні речі, особливо в джинси. Жодних табу у харчуванні в мене не було, я, як і зараз, їла все. Можливо, секрет у грудному годуванні і відсутності няні (Сміється).

1
2

Які продукти є у вашому раціоні?

В моєму раціоні обов’язково є зелень. Також щодня я намагаюсь їсти овочі, яйця та каші.

Де і скільки разів на тиждень ви тренуєтеся?

Я знайшла свого ідеального тренера з нестандартним баченням, який підібрав спеціальні вправи саме для мене. У нього є свій зал, в якому він займається зі мною індивідуально. Якщо я з якихось причин пропускаю тренування, я надолужую їх удома, крім того, обов’язково роблю ранкову зарядку і розтяжку. Загалом 4-5 занять на тиждень. Для мене це як почистити зуби.

Як реагуєте на хейт?

Стараюся абстрагуватися і не підпускати негатив близько до серця, хоча не завжди вдається. Звісно, одна справа, коли близька людина говорить конструктив, і зовсім інша — коли незнайомий акаунт в Instagram виливає на тебе отруту. Часом це псує настрій, але я розумію, що всім подобатися неможливо.

2
1
1

«

Через шкільні образи я виросла колючкою, та після зустрічі з чоловіком я відтанула»

1
2
2

Як вам вдається бути зразковою дружиною, турботливою мамою і успішною бізнес-леді?

У мене є секрет, але на те він і секрет. (Сміється). А якщо чесно, то ніяк. Коли у вас є дитина, то часу ні на що не вистачає.

Ви не дієтолог, не нутриціолог, не healthy-експерт. Тоді чому ви вирішили проводити марафони зі схуднення в Instagram?

Це не зовсім програма зі схуднення, це 21 день відмови від цукру. У мене є додаткова сторінка в Instagram, де я розповідаю про своє харчування. Там разом зі своїми підписницями ми і вирішили відмовитися від солодощів. Ось уже минає другий рік: понад 20 марафонів і щонайменше тисяча учасників щоразу.

«

Кожен мій ранок починається з лімфодренажних стрибків і зарядки для обличчя»

1
2
1
2
1
2

Ви противниця цукру, при цьому запустили власне виробництво шоколаду. Як виникла ідея відкрити магазин солодощів?

Будьмо відвертими, шоколад люблять усі і періодично кожному хочеться себе потішити чимось смачненьким. Однак обираючи плитку в магазині, можна знайти на обгортці майже всю таблицю Менделєєва: барвники, підсилювачі, стабілізатори. Тож мені захотілося зробити натуральний класичний шоколад із крутим складом, щоб його можна було їсти самим без докорів сумління й давати дітям. Крім шоколаду, в нас є цукерки без білого рафінованого цукру і чаї. Ми використовуємо тільки натуральні продукти, тож і термін придатності наших солодощів мінімальний.

Що допомагає вам залишатися неконфліктною людиною?

Скажу правду, неконфліктною людиною мене зробив мій чоловік. Через шкільні образи я виросла колючкою, але після зустрічі з коханим я стала набагато добрішою і м’якшою, наче відтанула назавжди.

Щоденні ритуали з Guerlain

База-праймер L`Essentiel від Guerlain

Стійкий тональний засіб з ефектом сяяння L`Essentiel від Guerlain