photo vikel

Із чого починається ранок Саші Пустовіт, які засоби завжди є в її косметичці та в чому секрет гарного настрою успішної insta-мами

bg
1
2
2

Життя жінки після народження дітей ділиться на «до» і «після», і часу на себе лишається критично мало. Однак це ще не привід відмовлятися від звичних beauty-ритуалів, упевнена Саша Пустовіт. 24-річна мама двох синів, власниця салону краси й одна з найвпливовіших блогерів в Україні (1,5 мільйонів підписників) навчилася оптимізувати свій час так, щоби встигати все. Зокрема залишатися красивою і бажаною жінкою.

Про свої щоденні beauty-ритуали та секрети сiмейного щастя Саша розповіла в ксклюзивному проекті ELLE.UA та Guerlain.

1
2
1
1
2

Ви часто жартуєте, що можна бути ідеальною мамою або тільки ідеальним блогером. Невже балансу не існує?

Так, я справді вважаю, щоби встигати все, треба або не спати або мати додаткову пару рук (Сміється). Я намагаюся знаходити час на себе, виділяти мінімум енергії на непотрібні речі, доглядати за дітьми і чоловіком та вести свій блог. Бо блогер — це як офісний працівник, але тільки він сидить не в офісі, а в телефоні з будь-якої точки світу.

Опишіть звичайний день мами двох дітей.

Я з тих людей, які не користуються будильником взагалі. Тому що в мене вже є два маленькi будильнички. Вони рано прокидаються, вилазять на мене і вимагають уваги 24/7. Ми з чоловіком сови, а діти жайворонки. Ми часто дивуємося, в кого вони вдалися, звідки в них стільки енергії? Бо я по натурі більше флегматик, я люблю повільно рухатися, думати, все робити зважено і без поспіху. Після народження дітей життя ділиться на «до» і «після». І цей перехідний період треба просто пережити, мати психічне здоров’я і підтримку від рідних. В один момент ти припиняєш належати собі, більше не ходиш зранку годинами по ванній кімнаті зі своїми звичними ритуалами «ця маска не підійшла, зроблю іншу». На це просто немає часу. І я вчуся, намагаюся виділяти час на себе, бо це важливо. Бо коли ти подобаєшся собі, ти подобаєшся і своєму чоловіку і всім іншим. Тоді і діти спокійніші. Це не вигадки, я перевірила все на собі.

1
2

Які ваші улюблені ранкові ритуали?

Я просто обожнюю контрастний душ! Чоловік жартує, що я окропом миюся. Після гарячої води моя і без того суха шкіра потребує ще більшого зволоження, тому я наношу патчі. П’ю каву, цілую чоловіка і дітей, відправляю старшого в садочок, а меншого до няні. Роблю красивий макіяж, для мене як для блогерки це важливо. Адже постійні зйомки, stories та спонтанні фото з підписниками на вулицях вимагають гарного вигляду завжди.

Який секрет гарного настрою зранку?

Запорука вдалого дня — прокинутися вчасно. А для щастя мені багато не треба. Головне, щоб усі були здорові і в гарному настрої. Люблю, коли ніщо не шкодить моїм планам, коли навпроти кожного пункту під вечір я ставлю плюси «виконано». Бо чим продуктивніший день, тим кращий у мене настрій.

Як змінилися ваші beauty-ритуали після народження дітей?

Часу на себе стало набагато менше. Тепер я не часта гостя в салонах краси. Після народження старшого сина я придбала собі ультрафіолетову лампу і лаки, тому що робити манікюр вдома набагато швидше. Так само з укладкою. У салоні тебе посадять, голову помиють, помасажують, брашем волосся повитягують. Вдома голову опустила вниз, феном посушила - і готово. Тому економія часу на першому місці. Так само з макіяжем. Візажисти фарбують півтори години, акуратно, пензликами. Вдома хляпнула тонального крему і пішла (Сміється).

2
1
1

«

Коли ти подобаєшся собі, ти подобаєшся і своєму чоловіку і усім іншим»

1
2
2

Ви відкриваєте зараз салон краси, називаючи це справою свого життя. Чому саме beauty-індустрія?

Я по натурі творча людина, яка любить естетику. Спочатку я пішла вчитися на зубного техніка і робила красиві усмішки: вініри, протези, коронки. Потім зрозуміла, що хочу чогось більшого, думала над косметологією та пластичною хірургією. Але це все не моє, бо я розуміла: більшості жінкам, аби бути красивими, проводити такі серйозні маніпуляції над собою не потрібно. І для того, щоб підкреслити природні дані, достатньо правильно підібраного макіяжу, красивої нової стрижки чи зачіски, свіжого манікюру. Так, це дрібнички в житті жінки, але вони роблять її щасливішою.

Ви часто подорожуєте з дітьми. Поділіться головними лайфхаками повноцінної сімейної відпустки.

Головний лайфхак — беріть із собою бабусю або няню. Або обох відразу, якщо маєте двох дітей (Сміється). В першу чергу, я завжди звертаю увагу на локацію і готель. Там обов’язково має бути дитяче харчування, аніматори, басейни для дітей і няні. Важливо щоб готель був готовий до того, що там будуть діти. Бо деякі апартаменти абсолютно childfree і з дітьми туди не можна. Особисто я, якби їхала з чоловіком, я б не хотіла слухати ці крики, тому що це дійсно важко. Запам’ятайте головне: якщо дітям не буде весело, вони вилізуть на голову і батькам доведеться розважати їх 24/7.

1
2

«

Для того, щоб підкреслити природні дані, достатньо правильно підібраного макіяжу»

1
2
2
1
1
2

Які ритуали допомагають вам з чоловіком підтримувати романтику в стосунках?

Для щастя нам потрібно просто 2-3 дні за кордоном, нова країна — нові враження. Важливо трохи переключитися і згадати той період до дітей, коли ми приділяли час тільки одне одному, прислухалися, більше розуміли. Бо зараз у щоденному хаосі багато що проходить повз мене і я, буває, не чую чоловіка. Тому таких коротких вікендів нам цілком достатньо. Більше і не треба, бо починаємо шалено скучати за дітьми.

Ви часто говорите, що щастя в простих речах. В яких саме?

Поїсти, випити кави, щоб ніхто не смикав збоку і щоб усі були здорові.

Щоденні ритуали з Guerlain

База-праймер L`Essentiel від Guerlain

Стійкий тональний засіб з ефектом сяяння L`Essentiel від Guerlain