5 неправильних способів думати про гроші

Думки, що віддаляють вас від фінансового добробуту

Думки про збільшення розміру доходу займають наш розум постійно. Проте, докладаючи фізичних зусиль для досягнення фінансового достатку, не варто забувати й про ментальну роботу. «Грошове» мислення також дуже важливе. Ми зібрали п’ять ключових помилок, коли ми думаємо про гроші неправильно та віддаляємось від фінансового добробуту.

Кадр із фільму «Вовк із Волл-стріт»

1. Боятися грошей та їхнього свавілля: «Вони що хочуть, те й роблять». Думати про те, що краще бути бідним, але здоровим, ніж багатим, але тим, хто боїться, що заберуть.

2. Схаменутися і «падати» у відчуття розорення. Варто просканувати можливі обставини своєї сім’ї у трьох-чотирьох поколіннях щодо відлучення або втрати коштів. І приміряти на себе ті переживання, які, ймовірно, могли супроводжувати ці ситуації та передатися вам.

3. Їсти наперед, запасати коштовності, ховатися «від долі», робити заначки та заощадження за будь-яку ціну: почуття «чорного дня» легко переходить із розумного в інфернальне. Багатство під матрацом рідко дає результат, але забирає сили та інвестиційний кругозір.

4. Показувати багатство, хвалитися і хизуватися ним. Гроші люблять тишу. Шпурляти грошима з міркувань «що більше піде, то більше прийде» рідко призводить до результату.

5. Вдавати, що благородство важливіше за матеріальний добробут. Скромність — чудова якість, але, як і всілякі чесноти, при переборі має звичай зашкалювати, переходити кордони, призводити до втрати самих цих якостей і особливостей.


Реклама

Популярні матеріали

Українська кухня: веганські рецепти на сніданок, обід і вечерю...


Чай з кульбаби: корисні властивості, правила приймання та...


Національна спадщина: 5 забутих страв української кухні


Читайте також
Популярні матеріали