До зустрічі в Австрії!


Сьогодні світ переживає глобальні трансформації, однак ми впевнені, що зовсім скоро все налагодиться і ми зможемо знову вільно подорожувати й закохуватися у нові місця. На мандрівників завжди чекають в Австрії — унікальній країні, де бережуть культуру, мистецтво та природу, цінують традиції та завжди готові подбати про гостей на найвищому рівні. Так було й буде завжди, бо коли щось любиш, тобі не байдуже. До зустрічі в Австрії!

10 найбільших гірськолижних курортів Австрії, від яких дух займає


Для любителів крутих спусків, швидкісних трас та фрістайлінгу, які цінують комфорт і розвинену інфраструктуру, ми склали путівник кращими гірськолижними курортами Австрії. Цієї зими радимо звернути на них особливу увагу.

ДОКЛАДНІШЕ

Традиційна австрійська кухня: спробувати й закохатися


Легендарний віденський шніцель та ароматний хрусткий струдель — найбільш відомі страви австрійської кухні. Розповідаємо, як формувалася національна кухня Австрії та що ще скуштувати в цій неймовірно смачній країні, щоб пізнати її ближче та закохатися назавжди.

ДОКЛАДНІШЕ

Не тільки лижі: чим ще займатися в Австрії


Як урізноманітнити відпочинок на гірськолижному курорті? На що звернути увагу, якщо лижі — це не ваше? Розповідаємо про 7 найпопулярніших та найцікавіших розваг, які точно не залишать вас байдужими.

ДОКЛАДНІШЕ

8 мальовничих куточків Австрії, куди вам захочеться повернутися


Австрія – країна, куди хочеться повертатися. Заради смачної кухні, прекрасних умов для катання на лижах і не тільки, незвичайних готелів та, звісно ж, дивовижної природи. Розповідаємо про 8 мальовничих куточків Австрії, де хочеться залишитись назавжди.

ДОКЛАДНІШЕ

Must-visit: путівник найбільш незвичайними готелями Австрії


Якщо ви давно мріяли пожити в будиночку на дереві, крижаному іглу чи розкішному палаці, цей путівник для вас. Знайомимося з найбільш незвичайними готелями Австрії, які подарують вам відчуття справжньої пригоди й запам'ятаються на все життя.

ДОКЛАДНІШЕ