10 найбільших гірськолижних курортів Австрії, від яких дух займає


Для любителів крутих спусків, швидкісних трас та фрістайлінгу, які цінують комфорт і розвинену інфраструктуру, ми склали путівник кращими гірськолижними курортами Австрії. Цієї зими радимо звернути на них особливу увагу.

01

Скі Арльберг


305 схилів та 87 підіймачів (серед яких три найновіші сполучають усі містечка регіону) допомогли стати курорту найбільшою об’єднаною гірськолижною областю Австрії.

Попри високорозвинену інфраструктуру (тепер ви можете прокотитися із Санкт-Антона до Леха прямо через Штубен) всі старовинні містечка зберегли свою автентичність.

А зарахування Леха-Цюрса та Санкт-Антона до 12 найпрестижніших гірськолижних курортів Альп за версією The Best of the Alps — найкраще тому підтвердження.

SkiWelt Вільдер-Кайзер-Бріксенталь


Найбільша об’єднана зона для катання в Тіролі сполучає трасами та 90 підіймачами поселення Ельмау, Зелль, Вестендорф, Бріксен-ім-Тале, Гойнг, Хопфгартен, Іттер, Клешау і Шеффрау.

Область славиться рясними снігопадами й фантастичними можливостями для коротких і тривалих багатокілометрових спусків у різні частини долини.

Поринути в зимову казку можна в засніженому селищі з крижаними будиночками-іглу Alpeniglu чи в одній із 77 гірських хатин з особливим австрійським шармом.

Більш активним туристам сподобається найбільша в країні зона нічного катання, чотири фан-парки для фрістайлу та підсвічена траса для тобоганів.

02
03

Лижний цирк Заальбах-Хінтерглемм-Леоганг-Фібербрунн


Разом ці курортні центри утворюють гірськолижний цирк зі 140 км синіх, 112 км червоних та 18 км чорних трас. Всередині цирку є кругові маршрути, пов’язані між собою 70 підіймачами й трасами, які вражають підготовкою.

Гості курорту обожнюють лижні школи та зимові розваги на будь-який смак — від катання на санях, запряжених кіньми, ковзанах і тюбінгу до піших прогулянок чи відпочинку в одній із 60 затишних гірських колиб.

Сільвретта Арена Ішгль-Самнаун


Тут є все, про що тільки може мріяти любитель активного зимового відпочинку: запальні концерти світових зірок попмузики, конкурси крижаної скульптури зі знаменитими учасниками з різних країн, культові змагання найкращих шеф-кухарів світу Star Cup і Gastronomical Ski World Cup.

Але головні принади курорту — сніжна цілина, пологі траси та круті схили.

До того ж одним пострілом можна вбити двох зайців — придбати квиток до Ішгля й кататися у швейцарському Самнауні, розташованому неподалік.

04
05

Серфаус-Фісс-Ладіс


Недарма цю гірськолижну область називають райською: вона задовольняє потреби як любителів спокійного сімейного відпочинку, так і прихильників гострих відчуттів.

Тут ви знайдете безліч дитячих майданчиків і розваг, дитсадки та парки, гірськолижні школи з професійними інструкторами, в тому числі й російськомовними.

Також ви зможете вирушити на фрістайлінг до сноупарку, взяти участь у перегонах швидкісною трасою чи випробувати фан-зону.

Нудьгувати точно не доведеться.

КітцСкі Кітцбюель/гірськолижна зона Кірхберг


Недарма сайт Skiresort.de уже вп’яте назвав цей гірськолижний курорт кращим у світі.

Для гостей тут відкриваються дивовижні можливості для фрірайду, адже сніговий покрив у цих місцях тримається майже 200 днів.

Зона катання, яка розкинулася між Кітцбюелер Хорн і Ханенкаммом, Пенгельштейном і Рештерхе, об’єднує 179 схилів та 54 підіймачі.

Завдяки інноваційним технологіям цей гірськолижний курорт (єдиний серед нельодовикових) починає роботу в жовтні.

А на легендарні змагання зі швидкісного спуску Hahnenkamm Streif з’їжджаються охочі з усього світу.

06
07

Зельден


Курорт оточений трьома горами заввишки понад 3 км Гайслахкогль, Тіфенбахкогль і Шварце Шнайде).

З оглядових майданчиків на вершині кожної гори відкриваються пейзажі, від яких перехоплює подих.

Завдяки льодовикам Роттенбах та Тіфенбах у регіоні незмінно лежить пухнастий сніг, а сезон катання триває досить довго.

Недарма тут щороку відбуваються чемпіонати світу з гірськолижного спорту.

Перепад висот майже в 2 км ви зможете подолати на лижах, спустившись найдовшою трасою від Шварце Шнайде на льодовику Роттенбах у долину.

Арена Ціллерталь


Цей сучасний курорт подбав як про початківців, яким сподобаються широкі пологі схили, так і про досвідчених лижників, на яких чекають крута двокілометрова чорна траса, фан-парки, траси для перегонів та схили з відеофіксацією.

Для тих, хто хоче злитися з природою і провести ранок, катаючись наодинці, з 06:55 діє пакет Good Morning.

Відтепер ваша мрія мати весь схил у своєму розпорядженні — реальність.

Водночас пакет Zillertal Superskipass, який діє від 2 до 21 дня, відкриє вам доступ до всіх гірськолижних районів у Ціллерталі, в тому числі й до льодовика Хінтертукс (а це понад 508 км!) Вибір тільки за вами!

08
09

Майрхофен-Хіппак


Цей популярний курорт у Ціллерталі складається з двох зон: гори Ахорн з одного боку містечка і гори Пенкен з найкрутішою трасою в Австрії Harakiri — з іншого. Також курорт славиться одним із найкращих фан-парків в Альпах ― Penken Park.

Власне, це і є вичерпним поясненням такої уваги й любові туристів до цього місця.

Шладмінг-Дахштайн


Цей регіон для катання розкинувся на чотирьох горах — Планай, Хайзер Кайблінг, Хохвурцен і Рейтеральм, які поєднані 79 підіймачами.

Курорт входить в область Скі Амаде — найбільший в Австрії «гірськолижний рай».

І таке звання цілком виправдане: тут ви зможете кататися за єдиним скіпасом на 760 км трас у п’яти лижних зонах та відточувати трюки в сноупарках з ідеальними умовами.

Про дітей у Шладмінг-Дахштайн також подбали: спеціальні пропозиції, в тому числі безкоштовний прокат лиж, точно сподобаються вашій родині.

10
Читайте також