Важливо: антибактеріальне мило тепер заборонене у США

Управління продовольства і медикаментів США визнало засоби з «антибактеріальним» ефектом шкідливими

Усі ми добре знаємо, як важливо і корисно регулярно мити руки з милом. Але, як виявилось, не завжди.

Після багатьох років з’ясування правди, американське управління продовольства і медикаментів (FDA) таки заборонило антибактеріальне мило. Точніше, забанили речовини триклозан (входить до 90% таких засобів), триклокарбан та ще 17 компонентів, котрі зазвичай використовують при виготовленні антисептичного мила.

Вчені довели, що засоби, у складі котрих є дані інгредієнти не є ефективнішими за звичайне мило. Більше того, виробники антибактеріального мила не змогли спростувати дослідження 2013 року, в якому доводиться, що такі засоби можуть міняти рівень гормонів людини та впливати на природну стійкість організму до бактерій.

Водночас, в США поки не заборонили інші антимікробні засоби, як дезінфікуючі спреї, вологі серветки на спиртовій основі. Тим не менше, шкідливість таких продуктів нині досліджується.


Реклама

Популярні матеріали

Від цієї спідниці з 90-х шаленіють модниці у 2026 році —...


Сучасний погляд на вінтаж: бренд «Її» випустив броші з...


Як це було: третій день народження Antonova Beauty


Читайте також
Популярні матеріали