Купуємо українське: меблі та декор для дому, текстильні вироби

Купуємо українське: меблі для дому, сучасний декор помешкань та вишуканий текстиль в огляді ELLE.UA

DEVOHOME

Тим, хто дбає про здоров’я своє та рідних, варто познайомитися з виробами, зробленими з конопель. Домашні покривала, ковдри, подушки, наматрацники, а також одяг для дітей та дорослих в українській компанії Devohome шиють з конопель, які виготовлені в Полтавській області. Найбільшим попитом у виробників з Києва користуються подушки з чохлами із конопель та покривала-ковдри, якими можна і ліжко застелити, і за потреби вкритися. Усі текстильні вироби виконані у стриманих кольорах та мінімалістичному стилі, а ціни коливаються від 50 грн за панчохи до 2400 грн за найбільшу ковдру. Конкурентів у Devohome небагато, бо виготовленням органічного конопляного текстилю сьогодні займаються не більше десяти компаній в усьому світі.

LUSTERKO

Популярні дерев’яні люстри, вартість яких у світі не менше 180 доларів, в українського виробника Lusterko можна придбати за 1350 гривень. Майстри використовують тільки якісну українську фанеру, а от фурнітуру для цих оригінальних ламп закуповують за кордоном. Нещодавно компанія відкрила у Києві шоу-рум, де представила й інші предмети інтер’єру. Окрім люстр, в асортименті компанії є й стильні дизайнерські дзеркала.

Sleeper Set

Щойно у 2012-му з’явився бренд Sleeper Set, в Україні зникла проблема якісної вітчизняної постільної білизни. Сьогодні вироби Sleeper Set можна не лише замовити в інтернеті, а й навіть пощупати руками або у шоу-румі бренду, або у будь-якому магазині по всій Україні, зокрема і в Києві. Виробництво тут власне, організоване в Києві. Деякі тканини, такі як сатин, привозять із-за кордону - з Пакистану та Індії, а поплін свій, український, його виробляють на фабриці у Тернополі. У Sleeper Set дуже задоволені тим, що своїм клієнтам можуть запропонувати білизну з натуральних тканин будь-яких розмірів і будь-якої комплектації. Сьогодні асортимент виробів Sleeper Set дуже різноманітний: тут і покривала, і пледи, і подушки та домашній одяг у стилі contemporary чи loft, які гармонійно вписуються у сучасні інтер’єри. І що цікаво: серед покупців продукції Sleeper Set багато чоловіків: чи то дизайн вдалий, чи то українські чоловіки почали більше цікавитися побутовими дрібницями.

COTTON LIVING

Виховувати почуття прекрасного варто з дитинства, саме так вважають в українській компанії, що розробляє бренд Cotton Living. Якісна дитяча постільна білизна для новонароджених – це білизна, захист для ліжечка, подушечки (зокрема і для годування), покривала, рушники – вирізняються серед інших чудовим дизайном та напрочуд якісним пошиттям. Власники Cotton Living разом з американськими та європейськими дизайнерами розробили унікальні принти для колекцій. Долучилися до розробок і дитячі психологи.

WANNABE DÉCOR

Вироби української компанії Wannabe Decor можуть скласти конкуренцію будь-якому світовому бренду домашнього текстилю. Напрочуд теплі в’язані ковдри та покривала, комфортний стильний одяг для дому та відпочинку випускають в Україні, хоча сировину закуповують за кордоном. В колекціях для літа використовують легкий органічний шовк, а для зимових – єфектний кашемір, вовну альпаки та мериноса.

THE GLASS GARDEN

«За спеціальністю я - архітектор-дизайнер і свої ідеї можу хіба що намалювати, - каже Руслана Петровська, співвласник бренду The Glass Garden. – Та Бог дав мені чоловіка із золотими руками». Так сімейне хобі – захоплення екзотичними рослинами та сукулентами переросло у невеличку справу з виробництва чудових флораріумів. Деякі види рослин Руслана та Володимир вирощують власноруч, інші закуповують у спеціалістів-кактусоводів з усієї України. Потім вигадують та створюють для них досить оригінальні «клумби» зі скла, бетону або дерева. Флораріуми за потреби можна поставити, або ж повісити під стелю. Стильні роботи замовляють навіть зі Швеції, а в Україні оригінальні композиції коштують від 170 до 2500 грн.

INTERIA

Ще не так давно зручні та стильні меблі українці вимушені були шукати серед виробників Італії, Франції чи Німеччини. Сьогодні, загугливши назву цієї чернігівської студії, можна оформити будь-який інтер’єр за власним смаком, вибравши лише колір чи фактуру дерева, вказати тканину чи розміри комода, дивана або ліжка. Зорієнтуватися в питаннях стилю допоможуть дизайнери студії, які розробляють, між іншим, ще й власні моделі меблів.

Читайте також: Зроблено в Україні: 5 особливих продуктів, вартих уваги


Реклама

Популярні матеріали

Як Крістіан Діор перевернув beauty-індустрію


Крістобаль Баленсіага: як геніальний кутюр’є здійснив революцію...


Куди піти в січні: концерти, виставки та інші події, варті уваги...


Читайте також
Популярні матеріали