КОСМЕТОЛОГ КЕЙТ МИДДЛТОН РАСКРЫЛА СЕКРЕТ ЕЕ...

ФОТО ДНЯ: БЕЙОНСЕ И БЛЮ АЙВИ ПРИШЛИ В GUCCI НА...

ЧЕЛСИ КЛИНТОН ВЫВЕЛА 2-ЛЕТНЮЮ ДОЧЬ НА ЕЕ ПЕРВЫЙ...

ДРЕЙК ПОЗДРАВИЛ РИАННУ С ДНЕМ РОЖДЕНИЯ

ЧТО ДАРИТЬ РЫБАМ?

У Києві відкриється скульптурна інсталяція із цукру

Кожний відвідувач матиме можливість збудувати власні споруди під керівництвом ірландських митців

14 сентября 2016

У четвер 22 вересня, о 19:00 фонд ІЗОЛЯЦІЯ запрошує на відкриття інтерактивної скульптурної інсталяції Цукрова демократія.

Ірландські митці Брендан Джеймісон та Марк Ревелз, які протягом останніх трьох років будували цукрові скульптури у Centre Pompidou (Париж), Tate Modern (Лондон), 798 Art District (Пекін) та інших арт-центрах світу, створили у Києві інсталяцію з цукру, в центрі якої модель київського Будинку вчителя та супрематичні архітектони Казимира Малевича.

Ці емблематичні споруди відсилають до історії української культури та її нереалізованого потенціалу, який ще належить осмислити та актуалізувати. Будинок учителя, де у 1917-1918 роках розміщувався перший український парламент, уособлює місце, де культура та освіта творять демократію. Навколо цієї споруди виростають чудернацькі футуристичні будівлі, створені ірландськими митцями спільно з українськими студентами-архітекторами.

На відкритті всі відвідувачі матимуть нагоду разом із Бренданом Джеймісоном і Марком Ревелзом збудувати власні споруди з цукру. У грайливий та невимушений спосіб проект Цукрова Демократія оспівує силу колективної співпраці та заохочує всіх глядачів долучитися до її створення, незалежно від віку, статі, культури або національності.

Відкриття відбудеться за адресою: вулиця Набережно-Лугова 8, другий поверх.
 

Косметолог Кейт Миддлтон раскрыла секрет ее идеальной кожи. И вы будете очень удивлены

Культурна програма: виставка сучасного українського мистецтва у просторі ХХ?

Фото дня: Бейонсе и Блю Айви пришли в Gucci на бейсбольный матч

Загрузка...