Лазерна епіляція: 7 чесних відповідей на популярні запитання

Міфи і правда про найефективніший спосіб боротьби з небажаним волоссям на тілі

Скільки існує така процедура, як лазерна епіляція, стільки й ширяться міфи стосовно неї. Аби остаточно розставити всі крапки над «і», ми звернулися до фахівців -plan D і дізналися про все, що вас давно цікавило, але ви соромилися чи не мали в кого запитати.

Лазерна депіляція це боляче?

На сучасних апаратах — ні. Так, це, звісно, не SPA-процедура, але й не жертва заради краси. Під час сеансу епіляції лазер нагріває волосся до певної високої температури, яка їх руйнує назавжди. Це не розслаблювальний масаж і не маска для шкіри. Тож, звісно, ви будете щось відчувати.

Відчуття на процедурі залежать від:

а) Апарата

Класні апарати, по-перше, діють локально лише на волосся, не пошкоджуючи шкіру навколо, по-друге, обладнані сучасною потужною системою охолодження, яка не дає відчувати біль.

б) Компетентності спеціаліста

Професіонал вибирає налаштування апарату та технологію роботи для балансу комфортних відчуттів і досягнення максимально можливих результатів. Знає, де зупинитися або прискоритися, коли збільшити чи зменшити параметри, де додатково охолодити.

Що ви маєте відчувати: різної інтенсивності поколювання або пощипування та, можливо, тепло. Вам НЕ має бути боляче. Вам НЕ має бути гаряче. У вас НЕ має бути опіків по всій шкірі.

Безболісна епіляція — це інтенсивне поколювання або пощипування та іноді тепло. Але ви НЕ можете НЕ відчувати взагалі нічого, бо тоді й результатів не буде або ріст волосся відновиться через рік-два-три.

Якщо хвилюєтеся щодо відчуттів, запишіться спочатку на безплатний тест-драйв, щоб поспілкуватися з адміністратором, майстром, отримати консультацію і пробну процедуру та вирішити, чи вам усе підходить.

Яка вірогідність під час лазерної епіляції отримати пошкодження на шкірі, опіки?

Насправді це рідкість. Звісно, шкіра кожної клієнтки реагує на лазерну епіляцію (і навіть на кожен сеанс) індивідуально.

Більш або менш виражене почервоніння, легкий набряк навколо волосин, подразнення, відчуття тепла, сухість після процедури — це норма. І такі реакції дуже нетривалі, вони зникають досить швидко. Інші реакції та побічні ефекти (включаючи легкі поверхневі опіки) трапляються дуже рідко — менш як 1% випадків.

Що робити, якщо здається, що курс лазерної епіляції триватиме вічність?

Ставити питання спеціалісту.

Результат одного сеансу — це випадіння до 10-15% волосся протягом 2-3 тижнів після процедури. На перших сеансах може здаватися, що випало набагато більше, але це нетривалий ефект. Якщо ви спостерігаєте щось інше або виникають будь-які питання, одразу повідомте про це свій салон.

Взагалі епіляція — це робота в команді. Щоб правильно провести процедуру, майстру обов`язково потрібно знати результати попередньої.

Так, питання «який % волосся випав», «де краще, де гірше» тощо професійні майстри ставлять не через цікавість. Курс буде успішним і максимально коротким саме для вас, ТІЛЬКИ якщо ви ЧІТКО дотримуватиметеся графіка процедур, відстежуватимете та повідомлятимете результати кожного сеансу.

Аби, починаючи курс лазера, не витратити час і гроші на зайві процедури й постійно не змінювати салони, варто знати:

- як діє лазер,
- якого результату слід очікувати від курсу/його тривалість,
- якого результату слід очікувати після кожного сеансу і коли,
- чого не слід очікувати,
- що необхідно знати, робити/не робити саме вам, аби ваш курс епіляції був ефективним.

Спочатку розберіться, як все повинно бути, і лише потім за допомогою фахівця робіть висновки про свої сеанси. Якщо його пояснення вас не переконають, запишіться на консультацію до іншого салону та отримайте альтернативну думку, а потім приймайте рішення.

Чи можна робити лазер, якщо є тату?

По самому тату лазером працювати не можна (це автоматично опік і рубець), але довкола тату — без проблем. Тобто якщо у вас маленьке тату на руці, це не означає, що на цій руці чи інших зонах робити лазерну епіляцію не можна. Фахівець працює навколо татуювання. Але якщо тату по всій площі руки, для цієї зони слід вибрати інший вид депіляції — шугаринг, воскову епіляцію.

Чи може шкіра після процедури лазерної епіляції стати темнішою? Чи можливе прискорення «старіння» шкіри?

Тепло лазера бонусом активізує у шкірі обмінні процеси, і вона, навпаки, омолоджується: стає більш гладкою, однотонною, покращується її тонус. Тому старіння після епіляції — точно міф.

Пігментація — це ускладнення після будь-якого виду депіляції (станок, епілятор, шугаринг, воскова депіляція, лазер, електроепіляція), яке трапляється дуже рідко. Причин декілька: наявність протипоказань, запалення шкіри через ледь помітні механічні травми та натирання (білизною, скрабом, мочалкою, станком, під час спорту, сексу тощо), засмага (сонце, солярій) безпосередньо перед або після процедури. У поєднанні з епіляцією це може призвести до надмірного запалення і, як наслідок, пігментації.

У -plan D принципово не роблять епіляцію за наявності протипоказань, а також наполягають на дотриманні рекомендацій щодо догляду за шкірою після процедури.

Чи можна робити лазерну епіляцію, якщо вени розташовані близько до поверхні шкіри й через це є страх нашкодити?

Протипоказанням є лише варикоз. Адже промінь лазера проникає у шкіру максимум на 4-5 мм та поглинається саме волоссям. Тепло також активізує у шкірі обмінні процеси: вона омолоджується, стає більш гладкою, однотонною, покращується її тонус. Більше ніякого (ні хорошого, ні поганого) впливу лазер не має — ні на шкіру, ні на судини, ні на організм у цілому.

Лазерна епіляція — це дорого?

Ціна визначається салоном залежно від рівня сервісу, вибору професійної косметики, на якій він працює, лазерних апаратів та іншого обладнання, компетенції майстрів, комфорту локації та інтер`єру тощо. Кожна дівчина, звісно, обирає те, що підходить саме їй.

Більш високі ціни на лазерну епіляцію у порівнянні з восковою або цукровою депіляцією пояснюються просто: віск або цукор дівчина робитиме все життя, а лазер впорається із зайвим волоссям за один курс (1-2 роки).


Реклама

Популярні матеріали

Українська кухня: веганські рецепти на сніданок, обід і вечерю...


Чай з кульбаби: корисні властивості, правила приймання та...


Національна спадщина: 5 забутих страв української кухні


Читайте також
Популярні матеріали