ЧТО НОСИТЬ ЛЕТОМ 2018: 10 ГЛАВНЫХ ИНВЕСТИЦИЙ В...

УКРАИНСКАЯ ПРИМА-БАЛЕРИНА НАЗВАЛА 4 ПРОДУКТА...

НОВОСТЬ ДНЯ: ХАРВИ ВАЙНШТЕЙН АРЕСТОВАН

АЛЛА КОСТРОМИЧЕВА, СОНЯ ЗАБУГА, ДАНИЛА...

FORBES НАЗВАЛ РЕЙТИНГ 100 САМЫХ ДОРОГИХ БРЕНДОВ...

Будинок художників на Андріївському узвозі повернуто громаді Києва

Ще одну архітектурну пам’ятку врятовано

Суд за позовом прокуратури Києва повернув територіальній громаді двоповерхову нежитлову будівлю на вулиці Андріївський узвіз, 22-а. 

@insta_kiev

«Вказана будівля загальною площею 245,2 кв. м та вартістю майже 2,8 млн гривень незаконно вибула з комунальної власності на користь приватної структури без відповідного рішення Київради та сплати будь-яких коштів на підставі незаконної ухвали господарського суду Харківської області. Крім того, з метою ускладнення процесу повернення майна у комунальну власність спірні приміщення неодноразово відчужувались, в тому числі на користь іноземних компаній», - йдеться в повідомленні. 

За даними прокуратури, останнім набувачем об’єкту нерухомості стала компанія з обмеженою відповідальністю «Хеммерт Інвестментс ЕлЕлСі», яка зареєстрована у Сполучених Штатах Америки. 

Прокуратура столиці звернулась до суду з вимогою повернути майно на Андріївському узвозі територіальній громаді. 

«За результатом тривалого судового розгляду рішенням Господарського суду Києва позовні вимоги прокуратури задоволено у повному обсязі», - наголошується в повідомленні. 

@insta_kiev

Як повідомлялося, з 2004 року приміщення будівлі на Андріївському узвозі, 22-а, використовувалися художниками для організації та проведення всеукраїнських, міжнародних проектів у галузі сучасного мистецтва. 

У 2007 році будівля була незаконно відчужена та згодом неодноразово перепродана комерційним структурам. 

Elle Inspiration: из Парижа с любовью

ELLE inspiration: минимализм, цвет, архитектура

Как это было: день архитектора с Агромат

Загрузка...