6 ПРИНЦІВ, З ЯКИМИ ВИ ВСЕ ЩЕ МОЖЕТЕ ПОБРАТИСЯ...

БРИТАНКА ПРОДАЛА ЗА 29 000 ДОЛЛАРОВ ПОДАРОЧНЫЙ...

6 МОДНЫХ ОБРАЗОВ ДЛЯ СОВРЕМЕННЫХ ЖЕНЩИН НА...

ПРИНЦ ГАРРІ ЗБИРАЄТЬСЯ ДО МЕКСИКИ, АБИ...

НА 85-М ГОДУ ЖИЗНИ УМЕР КУЛЬТОВЫЙ АМЕРИКАНСКИЙ...

Вражаюча Одеса: видавництво «Основи» презентує англомовний путівник «перлиною Чорного моря»

Awesome Odesа виходить до пляжного сезону і вже доступна для попереднього замовлення

Видавництво Основи з 2012 року знає, як писати про нашу країну так, аби це було цікаво іноземцям. В червні виходить четвертий у серії англомовний путівник Awesome Odesa. Попередніми в серії були: Awesome Ukraine, Awesome Lviv та Awesome Kyiv. Уже продано більше 25 000 екземплярів.

«Awesome Odesa переповнена любов'ю до Одеси! Книга не є ані довідником, ані путівником. Скоріше, це проникнення у місто, яке ми обожнюємо — прекрасне, захоплююче і дивне. На сторінках цього видання ви знайдете посилання на основні історичні події, відомих і талановитих жителів, мистецтво, культуру, спорт, літературу, традиції і навіть улюблену вуличну їжу. Можете прочитати про славетного Рішельє, Одеський концептуалізм, чарівних одеських котів, блошиний ринок на Староконці, «Маскі-шоу», Одеський порт, та улюблений місцевими фалафель на Троїцькі», – запевняє директор видавництва Дана Павличко.

Книга з’явиться в продажу 17 червня, але вже доступна для попереднього замовлення за посиланням: http://osnovypublishing.com/book/awesome-odesa/

30 вещей, которые нужно сделать этим летом

6 способов продлить эффект от бритья

9 вещей, которые следует сделать в июне

Загрузка...